sadsad x
asdasd
15 Aralık 2020
Hamsterım İçin Hangi Oyuncakları Almalıyım?

Hamsterlar için oyun, nerdeyse uyumak ve yem yemek kadar önemlidir. Gece aktif olan bu sevimli minikleri genellikle çark çevirirken görürsünüz. İnsanlarla iletişimi zayıf olduğu için bol bol oyuncaklara sarılan hamsterları oyun oynarken seyretmek çok keyiflidir.

23 Kasım 2020
Kara Kaplumbağaları Evde Nasıl Beslenir?

Sakin doğaları ve yavaş hareketleri ile bilinen kara kaplumbağaları, evde beslenmesi kolay canlılardır. Kara kaplumbağaları deyince ülkemizde de sıklıkla görülen Testudo Graeca’lar anlaşılır.

16 Kasım 2020
Evcil Hayvan Bakımında Farklı Bir Tercih: İguana

Diğer evcil canlılara göre bakımı daha pahalı ve daha zor olan İguanalar, sabır isteyen hayvanlardır. Uzun ömürlü ve büyük ebatlara ulaşabilen bu ilginç canlılar, özellikleri bilinmeden asla sahiplenilmemelidirler.

11 Kasım 2020
Ginepig Bakımı, Beslenmesi ve Özellikleri

Kemirgenlerin en masumları arasında olan Ginepig (Gine Domuzları), familyalarının tersine her şeyi kemirmezler. Oldukça sevimli ve ürkek Ginepigler ile aynı evi paylaşmak sizin için hem keyifli hem de ilginç bir deneyim olacak.

28 Ekim 2020
Hamster Özellikleri ve Bakımı Hakkında Her Şey

Hamster, kedi ve köpek gibi yaygın evcil hayvanlardan sonra çokça tercih edilen sevimli ve ürkek canlılardır. Bu yüzden sizinle iletişim kurmaları için sabırlı olmanız gerekse de diğer evcil hayvanlara göre oldukça uyumlu ve sessiz canlılar olmaları yüzünden ideal ev canlılarıdır.

26 Ekim 2020
Ekstrem Bir Deneyim: Evcil Yılan Bakımı

Evcil hayvan bakımında ekstrem bir deneyim yaşamak isteyenler için yılanlar oldukça ideal canlılar. Evcil hayvan seçiminde kimilerinin tereddüt ve korkuyla baktığı yılanlar, kimileri içinse bir tutku. Egzotik bir canlı olan yılan son yıllarda Türkiye’de daha fazla tercih edilmeye başlandı.

12 Ekim 2020
Evde Beslemek İçin En Uygun 5 Tavşan Türü

Tatlı hayvan arkadaşlarımızdan bazıları evde bakıma ve yetiştirilmeye fazlasıyla müsaittir. Bu hayvanların içinde de tavşanlar üst sıraları zorlar.

21 Temmuz 2020
Muhabbet Kuşu Ele Nasıl Alıştırılır ve İsim Önerileri

Yeni bir muhabbet kuşu aldınız. Mavi, sarı, yeşil ya da başka bir renk... Önce isim koymanız gerekli. Muhabbet kuşları kendilerine doğru çok tekrarlanan kelimeleri çabuk öğrenirler ve tekrar ederler. 

15 Temmuz 2020
Sakallı Ejder Yaşam Alanı Nasıl Oluşturulur?

Avustralya'ya özgü sakallı ejderler, Amerika Birleşik Devletleri'ne  ilk olarak 1990'ların ortasında tanıtıldı ve evcil hayvan olarak popülaritesi son yirmi yılda önemli ölçüde arttı. Büyük ölçüde kertenkele dünyasının en uysal yaratıkları olarak kabul edilen sakallı ejderler özel bir çevre ve özel bir bakım gerektirir.

03 Temmuz 2020
Evcil Hayvan Bakımının Çocuk Gelişimi İçin Önemi

Evcil hayvanlar ya da sokak hayvanları birçok çocuğun hayatının bir parçasıdır. Evcil hayvan sahipliğini çocuklar için olumlu bir deneyim haline getirmek için ebeveyn katılımı, eğitim ve planlama gereklidir. Bir hayvana bakmayı öğrenen ve ona nazik ve sabırla davranan bir çocuk, insanlara aynı şekilde davranmayı öğrenmek için çok değerli bir eğitim alabilir. 

1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.