sadsad x
asdasd

Blog

Köpekleri Pirelerden ve Kenelerden Korumanın 5 Yolu

07 Temmuz 2020

Pireler ve keneler sinir bozucu zararlılardan olmaktan daha fazlasıdır - köpekleriniz için gerçek sağlık sorunlarına neden olabilirler. Ancak bazı basit adımlarla tüylü arkadaşlarınızı bu parazitlerden korumaya ve bundan kaynaklı herhangi bir rahatsızlığa yakalanmasını önlemeye yardımcı olabilirsiniz. İşte bunu yapmanın en iyi 5 yolu.

Smokin Kedisi (Tuxedo) Özellikleri ve Bakımı

05 Temmuz 2020

Tuxedo- Smokin kedileri çeşitli renk ve desenlerde olabilir. Siyah ve beyaz karışımda bir kürk. Aynı zamanda hırs ve bağımsızlık karakterine işlemiş bir kedi. Smokin kedisi bir kedi ırkı değildir. Ama bu renkte olan kediler zeka, oyunculuk ve bağımsızlığı içeren kişiliğe sahiptir.

Evcil Hayvan Bakımının Çocuk Gelişimi İçin Önemi

03 Temmuz 2020

Evcil hayvanlar ya da sokak hayvanları birçok çocuğun hayatının bir parçasıdır. Evcil hayvan sahipliğini çocuklar için olumlu bir deneyim haline getirmek için ebeveyn katılımı, eğitim ve planlama gereklidir. Bir hayvana bakmayı öğrenen ve ona nazik ve sabırla davranan bir çocuk, insanlara aynı şekilde davranmayı öğrenmek için çok değerli bir eğitim alabilir. 

Doberman Pinscher Özellikleri ve Bakımı

02 Temmuz 2020

Doberman Pinschers, 19. yüzyılın sonlarında Almanya'da ortaya çıktı ve çoğunlukla bekçi köpekleri olarak yetiştirildi. Rottweiler , Black and Tan Terrier ve Alman Pinscher dahil olmak üzere birçok köpek ırkının bir karışımı olduğuna inanılmaktadır .

Kediler Üşür mü?

01 Temmuz 2020

Bir kedinin okşandığında hoş ve sıcak hissetmesinin nedenlerinden biri, kedilerin düzenli vücut sıcaklıklarının bir insandan iki derece daha yüksek olmasıdır. Ancak bu doğal sıcaklık, kedilerin soğuktan etkilenmiyor olduğu anlamına gelmez.

Tavşan Almadan Önce Bilmeniz Gereken 6 Şey

30 Haziran 2020

Tavşanlar neredeyse en tatlı evcil hayvan. İkonik kulakları, sarkık bacakları ve zıplamaları ile, birçok insanın bir evcil hayvan olarak neden tavşan isteyeceği anlaşılabilir.

Sultan Papağanı Genel Özellikleri ve Bakımı

29 Haziran 2020

Papağanın en popüler dost kuşlardan biri olmasının bir nedeni var - sultan papağanı hem sevimli hem de sıcakkanlı bir evcil kuş türüdür. Meraklı ve zaman zaman da alıngan olabilir. Evde bir sultan papağanınız varsa, muhtemelen cıvıltı ve neşe eksik olmayacak.

Mutlaka Yaptırmanız Gereken 10 Köpek Aşısı

25 Haziran 2020

Sevimli, yumuşak tüylü küçük yavru köpeğinizi evinize getirdiğinizde tıpkı bir bebek gibi her şey size bağlıdır. Ona her gün ihtiyacı olan tüm bakımı vermek size kalmış. Liste biraz uzun gelebilir ama , en iyi köpek maması, bol ilgi ve dikkat, eğitim, güvenli oyuncaklar, sosyallik. Konforlu bir ev ortamı ve veteriner bakımına da ihtiyacı olduğunu unutmayalım.

Köpeklerin Yaşı Nasıl Anlaşılır?

24 Haziran 2020

Köpeğinizin kaç yaşında olduğunu bilmek, evcil hayvanınızın sağlığı için çok önemli olabilir. Yavruların, orta yaşlı ve yaşlı köpeklerden farklı ihtiyaçları vardır. Yine ergen dostlarımızın, yavru ve yetişkin dostlarımızdan farklı ihtiyaçları vardır. 

Pomeranian (Boo) Özellikleri ve Bakımı

19 Haziran 2020

Pomeranian, Samoyed, Alaskan Malamute ve Norveç Elkhound'u içeren Spitz köpek ailesinin en küçük üyesidirPomeranian (Zwergspitz, Cüce Spitz, Loulou veya sevgiyle Pom olarak da bilinir) sadece 3 ila 7 kilo ağırlığındadır.

1 2 3 .... 7 8 9 10 11
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.