sadsad x
asdasd

Blog

Ekstrem Bir Deneyim: Evcil Yılan Bakımı

26 Ekim 2020

Evcil hayvan bakımında ekstrem bir deneyim yaşamak isteyenler için yılanlar oldukça ideal canlılar. Evcil hayvan seçiminde kimilerinin tereddüt ve korkuyla baktığı yılanlar, kimileri içinse bir tutku. Egzotik bir canlı olan yılan son yıllarda Türkiye’de daha fazla tercih edilmeye başlandı.

Evlerin Huzur Veren Sakinleri: Akvaryum Balık Türleri

22 Ekim 2020

Akvaryumlar, hem güzel görüntüleri hem de huzur vermeleri açısından evler, iş yerleri ve alışveriş merkezleri gibi büyük alanlarda ve daha birçok mekânda bulunur. Bakımlarını üstlenebileceğiniz balık türlerini ve bu türlerin özelliklerini öğrenmek bir akvaryum oluşturmak için çok işinize yarayacak.

Evde Beslemek İçin En Uygun 5 Tavşan Türü

12 Ekim 2020

Tatlı hayvan arkadaşlarımızdan bazıları evde bakıma ve yetiştirilmeye fazlasıyla müsaittir. Bu hayvanların içinde de tavşanlar üst sıraları zorlar.

En Sık Beslenen ve En Popüler Evcil Kuş Türleri

12 Ekim 2020

Evcil hayvan sahiplenmek isteyenler genellikle tercih haklarını kedi ya da köpeklerden yana kullanıyorlar. Kimileri de akvaryum gibi fazla özen isteyen bir hobiye yönleniyorlar. Bakımı kedi ve köpek gibi canlılardan daha kolay olan, akvaryumdan daha az özen isteyen ama kurduğunuz etkileşimi yoğun olarak hissedebileceğiniz bir evcil tür daha var: Kuşlar!

Border Collie Özellikleri ve Bakımı

06 Ekim 2020

Border Collie köpek ırkı, İskoçya ve İngiltere arasındaki tepelik sınır ülkesinde koyun toplamak ve kontrol etmek için geliştirilmiştir. Sürülerini kontrol ettikleri yoğun bakışları veya gözleri ile tanınırlar. 

Bombay Kedisi Özellikleri ve Bakımı

30 Eylül 2020

Bombay kedisi, kediler arasındaki en kara kedi olma özelliğini taşıyor. Kedi, olgunlaştıktan sonra tüyü siyah, kısa, sıkı ve son derece parlaktır. Pençe yastıkları bile siyahtır.

Kedilerde Doğum Süreci ve Yapmanız Gerekenler

24 Eylül 2020

Kediniz bebek mi bekliyor? Bu ikiniz için de heyecan verici bir zaman!

Süs Köpeği Irkları ve Özellikleri

15 Eylül 2020

Süs köpeği ırkları ve özellikleri hakkındaki tüm detaylara bu blog yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kakadu Papağanları Özellikleri ve Bakımı

09 Eylül 2020

Kakadular, 50 yıl veya daha uzun yaşayabilen dost papağanlardır. Kakadonuzu doğru şekilde nasıl eğiteceğinizi bilmek, kuşunuza bakabilmek ve ondan zevk alabilmek için kesinlikle gereklidir. Kakadunuzu evcilleştirebilmek, onunla başa çıkabilmenin ilk adımıdır.

Kediler Kaç Yıl Yaşar?

04 Eylül 2020

Kedinizi anlamanız, onun davranışlarını tanımlamanız zaman alabilir. Sevimli dostlarımız en deneyimli kedi sahibini bile şaşkına çevirebilecek karmaşık davranışlara sahiptir.

1 2 3 .... 5 6 7 8 9 10 11
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.