x
sadsad x
asdasd

Köpeğinizin Severek Yiyeceği 10 Köpek Vitamini

02 Mayıs 2020
Köpeğinizin Severek Yiyeceği 10 Köpek Vitamini

Değerli dostlarımız köpeklerin sağlıklı gelişmesi ve zinde gözükmesi için doğru gıdaların ve doğru vitamin takviyesinin verilmesi gerekmektedir. Sizler için en çok tercih edilen 10 köpek vitamininin listesini oluşturduk.

1.Beaphar Tahılsız Omega 3&6 Somonlu Köpek Pastası

Tüylü dostumuz için sağlıklı bir ek gıda takviyesidir. Beaphar somon oil paste; kıymetli besin değeri ile köpeğinizin günlük olarak tüketebileceği ek besindir. Ana bileşeni somondur. Köpekler için oldukça lezzetli ve çekici bir besindir. Ek olarak hindi, tavuk ve ördek lezzetlerini de barındırır. Bu takviye, hücre oluşumuna ve korunmasına fayda sağlar. Kalp ve beyin sağlığı için önemli bir besindir. Ayrıca içeriğinde bulunan kalsiyum ile can dostunuzun kemiklerinin de güçlü kalmasını sağlar. Köpeğiniz için bu takviyeyi kullanmaya başladıktan bir süre sonra sevimli dostunuzun tüy ve cilt sağlığındaki güzelleşmeyi de fark edeceksiniz. Köpek macunu kullanım miktarı; her 5 kg ağırlık için yaklaşık 3 cm olarak verilmesidir. Detaylı bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

2.Beaphar Tavuklu Köpek Multi Vitamini

Köpek dostunuz gelişim aşamasında ise, tercih edebileceğiniz multi vitaminli bir macundur. Yavru köpeğiniz için önemli bir ek besindir. Sağlıklı gelişimi için gerekli olan tüm takviyeleri barındırır. Kemik, diş ve kas yapısının güçlü bir şekilde oluşmasını sağlar. Formülünde bulunan L-carnitin aşırı kilo alımını önler. Macun olması iki tip tüketimi kolaylaştırıyor, ister direkt tüpten 2-3 cm olarak verin, isterseniz yemeğine karıştırın. 

3.Beaphar 7 Farklı B-Vitamini İçeren Besin Takviyesi

İçeriğinde ki 7 farklı B vitamini ile köpeğinizin tüy ve deri yapısının sağlıklı bir görünüme kavuşmasını sağlar. Köpek vitaminleri içinde B vitaminin bol olduğu takviyelerden biridir. Onun metabolizmasına ihtiyacı olan enerjiyi verir ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

4.GimDog Beauty Paste Köpek Macunu

Köpeklerimizin güzel gözükmeleri tüylerinin ve derilerinin ne kadar sağlıklı olduğu ile ilgilidir. Gimdog Beauty Paste köpek macunu deri ve tüy sağlığı için en önemli besin takviyelerini içerir. Tüy dökülmelerinde ve tırnak kırılmalarında azalma sağlar. Köpek pastası kullanım miktarını sevimli dostunuzun 1 kg ağırlığına karşılık 1 cm (yaklaşık 0,5 gr.) olarak ayarlayabilirsiniz.

5.Gimdog Vitality Paste Köpek Macunu

İçeriğinde bulunan aktif L-karnitin ile köpeğinizin kalp bakımını destekler. Egzersiz ile desteklenmiş bir diyet ile kullanılırsa köpeğinizin kas gelişimine gözle görülür bir katkı sağlar. Bir çok macunun kullanımında olduğu gibi bu ürünü de tüylü dostunuzun her 1 kg ağırlığına karşılık 1 cm olarak verebilirsiniz.

6.Gimdog Paste Multivitamin Köpek Macunu

Multivitamin içinde bulunan yüksek vitamin ile vitamin eksikliklerini önler ve köpeğinizin performansı üzerinde olumlu etkiler yapar. İçeriğindeki E vitamini hücreleri korur ve vücudun savunmasını arttırır. Kullanımı 1kg köpek vücut ağırlığına karşılık 1 cm şeklindedir. Direkt olarak tüpten ya da mamasına katarak verebilirsiniz.

7.Beaphar Duo Active Köpek Multi Vitamin Macunu

İçeriğinde bulunan doğal bio-mos ile dostunuzun beden sağlığı ve formu için gerekli günlük takviyeyi içeren lezzetli bir multivitamindir. Bileşenlerine eklenen carnitin ile dostunuzun kas yapısı sağlamlaşır. Sağlıklı ve göz alıcı tüylere sahip olması içinde B vitamini eklenmiştir. Diğer macun tavsiyelerimiz de olduğu gibi bu macun içinde kullanım şekli her 1 kg ağırlığa 1 cm olarak verilmesidir. Direk ağıza sıkılarak ya da mamasına katarak verebilirsiniz. Köpek dostunuz bu lezzete asla hayır demeyecektir.

8.Beaphar Top 10 Dog Multi Vitamin Tablet

Köpek vitaminleri içinde belki de en çok tercih edilen 10 üründen biri olan Beaphar Top 10 Dog Multi Vitamin Tablet köpeğiniz için birden çok faydası bulunur. Tam 10 adet esansiyel vitamini ihtiva eder. 5kg ağırlığa karşılık 1 adet olarak verebilirsiniz. Kutu içinde tam 180 adet bulunuyor. Köpek vitamin tableti, 30 kg ağırlığında ki bir köpek için günlük 6 adet olarak verilecektir.

Tüylü arkadaşınızın metabolizma ve bağışık gücünü arttırırken, vitamin, mineral ve elementler ile çok sağlıklı görünmesini sağlar.

9.Beaphar Brewers Yeast Sarımsaklı Bira Mayası Tabletleri

Köpekler için, özel olarak hazırlanmış formülü ile deri ve tüy sağlığının korunmasını ve iyileşmesini sağlayan, sarımsak ve maya içeren tablettir.

- Düzenli kullanıldığında sağlıklı deri oluşumuna katkı sağlar, tüylerinin güçlenmesini sağlayarak tüy dökme problemlerinde azalma sağlar.

- Tüylerin daha parlak  bir görünüme kavuşur.

- Yeni çıkan tüyler daha güçlü ve sağlıklı uzar.

- Sarımsağın toksin uzaklaştırıcı etkisi ile bağışıklık sisteminin güçlenmesine katkı sağlar.

- Formülünde bulunan maya ile sindirim sistemine olumlu etki yapar.

Kullanım şekli; her 5 kg ağırlık için 1 adet. 60 kg ve üzeri köpekler için günde 12 tablet kullanılması tavsiye edilir. Direk olarak verilebileceği gibi, köpeğinizin almaması durumunda mamasına da katılabilir.

10.Beaphar Tauruin Biotine Ciğer Köpek Ödülü

Köpeklerin eğitim sürecinde kullanılabilecek bu vitaminli ödül önemli bir besin desteğidir. Biotin ve taurin içeren, yuvarlak ve kalp şeklinde, vitaminli ödül tabletine köpeğiniz asla hayır diyemez. Kalp şeklindeki ödüller deri ve tüy sağlığının korunmasına yardımcı olan biotin içermektedir.Yuvarlak ödüller jambon ve ciğer aromalıdır. İçeriğinde bulunan taurin, kalp ve göz sağlığının korunmasına yardımcı olur. Köpeğinizin boyutuna göre gün içinde maksimum 4 adet köpek ödülü tableti kullanılması tavsiye edilir.

Köpek Vitaminleri Ürün İçeriklerine Nasıl Ulaşabilirim?

Her ürün için köpek vitaminleri sayfamızda detaylı bir şekilde ürün içeriklerine yer verilmiştir. Eğer köpeğinizin alerjik bir durumu varsa dostunuzun sağlığı için önce içerikleri kontrol etmeniz çok önemlidir. 

Köpek Vitaminleri İçin Önemli Uyarılar

Bu ürünlerin sadece belirtilen hayvan sağlığı için olduğunu önemle bildirmek isteriz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanması her ilaçta olduğu gibi bu ürünler için de önemlidir. Bu ürünler gıda takviyesidir, ilaç değildir, bu nedenle köpek vitaminleri tedavi amacıyla kullanılamazlar. Köpeğinizin bir rahatsızlığı varsa bu ürünleri almadan önce veteriner hekimine danışmalı ve uygun bir tedavi uygulatmalısınız. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.