sadsad x
asdasd

Kediler Hakkında

17 Temmuz 2020

Kedilerde kısırlaştırma, kedinizin üremesini önlemek için yapılacak olan cerrahi bir prosedürdür. Dişilerde buna 'spaying' ve erkeklerde 'castration' denir. Üreme organları farklı olduğu için veteriner literatüründe farklı isimlerle adlandırılmışlardır.

16 Temmuz 2020

Tatlı dostunuzu, tüy yumağını, her yere bakmanıza rağmen, bulamıyor musunuz? Hemen paniğe kapılıp yüksek sesle adını bağırmaya başlamayın. Sakin bir şekilde evdeki karanlık köşelere, dolap içlerine, koltuk altlarına bakın. Eğer bulamıyorsanız kediniz kaybolmuş olabilir.

14 Temmuz 2020

İster ilk kez kedi sahibi olun ister uzun vadeli kedi arkadaşınız olsun, kedinizin ne düşündüğünü bilmek istediğiniz zamanlar olacaktır.

01 Temmuz 2020

Bir kedinin okşandığında hoş ve sıcak hissetmesinin nedenlerinden biri, kedilerin düzenli vücut sıcaklıklarının bir insandan iki derece daha yüksek olmasıdır. Ancak bu doğal sıcaklık, kedilerin soğuktan etkilenmiyor olduğu anlamına gelmez.

11 Mayıs 2020

Kedi idrar kokusu, bu sevimli dostlarımızın sahiplerinin en sık şikayet ettikleri konuların başında gelir.

30 Nisan 2020

Kedi oyuncağı seçimi sevimli dostunuzun sağlığı ve mutluluğu için çok önemlidir. Seçeceğiniz oyuncak hem eğitim için hem de stres atması için tüylü arkadaşınıza yardım edecektir.

1 2 3
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.