sadsad x
asdasd

En Kullanışlı 10 Köpek Taşıma Çantası

06 Mayıs 2020
En Kullanışlı 10 Köpek Taşıma Çantası

İster seyahat ederken ister şehirde dolanırken köpeğinizi güvende tutan ve kolay taşımanızı sağlayan köpek taşıma çantasına ihtiyacınız olacaktır. Piyasada çok çeşitli çantalar bulmak mümkün, ama sevimli dostunuzu taşıman için hantal, ağır ve kullanışsız köpek taşıyıcılarından kaçınmanız gerekli. Bir köpek taşıyıcı seçmeden önce köpeğinizin ölçülerini bilmeniz gerekli.

Köpek Beden Ölçüsü Nasıl Alınır?

Uygun köpek taşıma çantası için köpeğinizin uzunluğunu ve yüksekliğini bilmeniz gerekir. Taşıyıcı; köpeğin içinde rahatça dönebilmesi, uzanırken kıvrılabilmesi ve gerilemesi için yeterince büyük olmalıdır. Gereksiz büyüklüğe de ihtiyacınız yok. Köpeğinizi kuyruğunun kalçası ile birleştiği yerden, burnunun ucuna kadar ölçün ve fazladan birkaç 5-8 cm ekleyin. Omuz yüksekliğini omuzlarının üzerinden yere kadar ölçün. Yine fazladan 5-8 cm ekleyin. Üreticiler taşıma çantaları için boyut ve ağırlık sınırlarını listelerler. Köpeğiniz uygun aralıktaysa doğru boyuttaki çantayı seçiyorsunuz demektir.

Köpek Taşıyıcısını Hangi Amaç İle Kullanacaksınız?

Uçak seyahatleri için farklı şekil ve boyutta köpek taşıma çantası çeşitleri mevcuttur. Çantanızın uygunluğunu havalimanına gitmeden önce hava yolu şirketine danışmanızı öneririz. Genelde standart sert malzemeli taşıyıcılar havayolu şirketleri için uygun olmaktadır.

Şehir turları için daha hafif, kullanımı kolay çantaları tercih etmelisiniz. Eğer arabanızın arkasında taşıyacaksanız bagaj taşıma kafeslerini kullanabilirsiniz. Tüylü dostunuzu sırtınızda ya da omuzunuzda taşımak için de çeşitli kullanışlı modeller vardır. En çok tercih edilen köpek taşıma çantası modellerini aşağıda listeledik. Keyifli okumalar.

1.Ferplast Atlas 20 Taşıma Çantası

Tasarımı ve üretimi İtalya‘da yapılmış olan bu köpek taşıma kafesi, sert ve dayanıklı plastikten üretilmiştir. Temizlemesi kolaydır. Küçük köpek ırkları için uygundur. Kenarlarında ve arka taraflarında bulunan havalandırma boşlukları ile köpeğinizin ihtiyaç duyacağı hava sirkülasyonu sağlanmaktadır. Kolay açılıp kapanan bir mekanizmaya sahiptir. Üstündeki taşıma kulpu ile rahat taşımaya olanak verir.

İncelemek ve satın almak için ürün detay sayfasına buradan ulaşabilirsiniz;

petihtiyac.com/ferplast-atlas-20-tasima-cantasi

2.Gulliver Köpek Kedi Taşıma Kafesi

Küçük dostunuz ile seyahat edecekseniz güvenli, kilitlenebilir ve sert galvaniz malzemeden üretilmiş olan bu köpek taşıma çantası tam ihtiyacınıza göre. İçinde mama&su kabı bulunduğu için tüylü dostunuz seyahat sırasında aç ve susuz kalmayacak. IATA onaylı bu köpek taşıma çantasına dilerseniz tekerlek de takabilir, 12 kiloya kadar köpeklerinizi güvenle taşıyabilirsiniz. Uçak kabin içi köpek taşıma kafesi arıyorsanu bu ürün doğru tercih olacaktır.

İncelemek ve satın almak için ürün detay sayfasına buradan ulaşabilirsiniz;

petihtiyac.com/gulliver-kopek-kedi-tasima-kafesi-iii

3.Pawise Çekçekli Pet Taşıma Çantası

Yumuşak yapısı ile küçük dostlarınız için oldukça konforlu bir taşıma sağlar. Siz yürürken o da üstte bulunan baş çıkarma yeri sayesinde etrafı izleyebilir. Fermuarlı gözlerine evcil hayvanınızın ihtiyacı olabilecek eşyalarını, oyuncaklarını koyabilirsiniz. Bazı gözleri kendinize bile ayırabilirsiniz. Tekerlekleri ve çekme kulpu sayesinde şehir gezileri için oldukça idealdir. Eğer tekerlekli köpek taşıma çantası arıyorsanız bu model sevimli köpek arkadaşınız için uygun olabilir.

İncelemek ve satın almak için ürün detay sayfasına buradan ulaşabilirsiniz;

petihtiyac.com/pawise-cekcekli-pet-tasima-cantasi

4.Trixie Fileli Köpek Taşıma Çantası

12 kilograma kadar olan köpekleri taşımak için ideal bir taşıma çantasıdır. Omuzdan askılı bu modelde siz gezerken köpeğinizde sizinle aynı hizada olacak beraber gezme imkanı bulacaksınız. İçerisinde bulunan bağlama kayışı ile köpeğiniz çantadan çıkamaz. Etrafında bulunan fileli sağlam kumaş sayesinde yeterli havalandırma sağlanır. Yumuşak, katlanabilir yapısı sayesinde de evinizde çok yer kaplamaz.

İncelemek ve satın almak için ürün detay sayfasına buradan ulaşabilirsiniz;

petihtiyac.com/trixie-kopek-tasima-cantasi-49212

5.Trixie Köpek Taşıma Çantası

trixie köpek taşıma çantası

Tekerlekli ve çekme kollu yapısı evcil hayvanınızı taşıma işini oldukça kolaylaştırıyor. Çanta olmasına rağmen sert yapısı ile taşıma kutusu olarak da kullanma imkanı veriyor. Hem taşıma kutusu hem taşıma çantası almak yerine bir ürün ile iki faydayı da sağlama imkanına sahip oluyorsunuz. Etrafında bulunan geniş fermuarları ile sevimli dostunuzun eşyalarını ve sizin ihtiyacınız olabilecek eşyaları da kolaylıkla saklayabilirsiniz. Üzerinde bulunan açıklıktan köpeğinizde etrafı izleyerek gezintinin tadını çıkarabilir.

İncelemek ve satın almak için ürün detay sayfasına buradan ulaşabilirsiniz;

petihtiyac.com/trixie-kopek-tasima-cantasi-siyah

6.Trixie Kedi & Köpek Taşıma Çantası

Yapısı itibari ile sadece küçük köpekleri taşımak için tasarlanmış hafif, hava alan bir kumaştan üretilmiştir. 5 kilograma kadar olan köpeklerinizi taşıyabilirsiniz. Siz gezerken o da kafasını çıkarıp etrafı izleyebilir ve sizin gözlemlerinizi paylaşabilir. Köpeği ile yakın gezmeyi sevenler için oldukça kullanışlı bir çantadır. Katlanabilen köpek taşıma çantası, yapısı ile evinizde normal bir çantadan daha çok yer tutmaz.

İncelemek ve satın almak için ürün detay sayfasına buradan ulaşabilirsiniz;

petihtiyac.com/trixie-kedi-kopek-tasima-cantasi

7.Petbag Kamaralı Köpek Sırt Taşıma Çantası

Uzun yürüyüşlerde köpeğinizi omuzunuza asılı olarak taşımak bir süre sonra zor gelecektir. 5 kilogramlık bir köpeğiniz olsa bile belli bir süre sonra ağırlığını hissetmeye başlayacaksınız. Bu nedenle kamaralı köpek sırt taşıma çantasını tercih edebilirsiniz.

İncelemek ve satın almak için ürün detay sayfasına buradan ulaşabilirsiniz;

petihtiyac.com/petbag-kopek-sirt-tasima-cantasi-kamarali-pembe

8.Ferplast Atlas 40 Taşıma Kabı

Köpeğiniz orta boy ise ve maksimum 20 kilogram ağırlığa sahipse bu taşıma kafesi sizin için uygun olabilir. Tekerlekli ve çekme kollu bu taşıma kabını bütün seyahatlerinizde kullanabilirsiniz. IATA hava taşımacılığı yönetmeliği dikkate alınarak üretilen ferplast atlas 40 köpek taşıma kabı havayolu şirketleri tarafından kabul edilen bir taşıma çantasıdır.

İncelemek ve satın almak için ürün detay sayfasına buradan ulaşabilirsiniz;

petihtiyac.com/ferplast-atlas-40-tasima-kabi

9.Trixie Köpek Taşıma Kutusu

Çıkarılıp takılabilen alüminyum borulardan oluşması bu çantanın en büyük özelliklerinden birisidir. Uzun araba yolculuklarında evcil dostunuzun çantada kalmasını istiyorsanız genişleyebilen yapısı ile ona yeterli alanı sağlar. Rahatça ayaklarını uzatarak yatabilir. Taşıma çantasının dış tarafı kaliteli silinebilir ve leke tutmayan polyester kumaştan üretilmiştir. Temizlenmesi oldukça kolaydır. İç tarafında bulunan yatak kısmı çıkarılıp elde yıkanabilir.

İncelemek ve satın almak için ürün detay sayfasına buradan ulaşabilirsiniz;

petihtiyac.com/trixie-kopek-tasima-kutusu-siyah

10.Trixie Alüminyum Köpek Taşıma Kafesi

Alüminyum köpek kafesi kompakt panelleri ile sağlam bir yapıya sahiptir. Yeterli açık alanları ile köpeğinize hem görüş alanı hem de rahat hava alma imkanı sağlıyor. Kendinden kuşaklı yapısı ile jeepinizin ya da stationwagon aracınızın bağajına rahatlıkla bağlanabilir. Kapısı kilitlenebilir. İçinde bulunan thermo, kaymaz battaniyesi 30 derecede makinede yıkanabilir.

İncelemek ve satın almak için ürün detay sayfasına buradan ulaşabilirsiniz;

petihtiyac.com/trixie-aluminyum-kopek-tasima-kafesi

Bonus; köpek kafesini temiz ve kokusuz tutmanız için ihtiyacınız olan ürünleri de köpek leke ve koku giderici ürünler arasından seçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.