Proline Tavuklu Yetişkin Kuru Köpek Maması

Barkod : 8698995010061
Ürün Kodu : 363-0003.01
%14indirim
42,00 TL
36,00 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Parapuan
:
108
Agirlik
:
Paket
Fiyat
Adet
3 Kg
36,00 ₺
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler

 • ProLine Tavuklu Yetişkin Kuru Köpek Maması


  ProLine Optimum 1 yaşın üstündeki yetişkin köpekler için uygundur. Yüksek kalitede tavuk eti ve ürünleri içeren, tam ve dengeli beslenme formülü içeriklidir. Köpeğinize parlak tüyler, sağlıklı bir cilt, kalp sağlığı, sağlıklı görmesini sağlar. 


  Bağışıklık sistemini güçlendiricidir. Omega 3 & 6 içerir. Kontrollü mineral içeriği, dengeli aminoasit profili, Omega3/Omega6 oranı ve vitamin mineralleri ile yetişkin köpekler için her koşulda eksiksiz bir beslenme sağlar. ProLine Premium, kuru mama olarak içerdiği yüksek düzeydeki antioksidan A,D,E ve C vitaminleri ile hücresel tahribatı azaltarak yaşlanmayı geciktirir. 

  Yüksek Enerji ve Dengeli Besin İçeriği: 
  Yüksek düzeydeki metabolize olabilir enerjisi ile mide ve sindirimini yormadan ergin bir köpeğin ihtiyaç duyduğu bütün besin maddelerini eksiksiz olarak almasını sağlar. Yüksek

  Kalitede Hayvansal Ve Bitkisel Proteinler: 
  Dengeli aminoasit profili ile ergin köpeğin protein ihtiyacını tam olarak karşılar. Yüksek kalitedeki protein kaynakları ile kolay sindirilebilirlik ve emilebilirlikle üstün bir beslenme sağlar. 

  Antioksidan Vitamin Katkıları: 
  Doğal antioksidanlar olan A,D,E ve C vitaminleri ile bağışıklık sisteminin sağlıklı ve güçlü olmasını desteklerken hücresel tahribatı önleyerek her koşulda ergin köpeğin vücut dokularına direnç kazandırır. Dengeli Omega3/Omega6 Oranı ve Keten Tohumu: Sağlıklı, gür, parlak bir tüy ve deri yapısı oluşturur. Beyin fonksiyonlarına ve zeka gelişimine katkıda bulunur. Eklemlerin esnek ve dayanıklı olmasını sağlar. Dengeli kalsiyum / fosfor oranı ile iskelet ve kemik dokuların sağlığını korur. Metabolizmayı destekler. 

  Besin Değerleri: 
  Ham Protein: %23
  Ham Yağ: %12 
  Ham Lif: %4 
  Ham Kül: %7 
  Nem: %10 
  Fosfor %1 

  İçindekiler: 
  Tavuk eti unu, mısır, buğday, tavuk yağı, buğday kepeği, mısır gulüteni unu,keten tohumu, ciğer aroması, Şeker pancarı,A vitamini, E vitamini, K vitamini, C vitamini, D vitamini, B1( Tiamin),  folik asit, kalsiyum, bakır, çinko. 


  Köpeğin Ağırlığı:                    Aktif Köpekler İçin Tüketim Miktarları: 
     1-5 kg                                         40-135 gr. 
   6-10 kg                                    150-225 gr. 
   11-20 kg                                 225-375 gr. 
   21-30 kg                                         375-510 gr. 
   31-40 Kg                               510-630 gr
   41-50 Kg                               630-740 gr

Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.