Hills Puppy Medium Orta Irk Tavuklu Yavru Kuru Köpek Maması

Barkod : 052742769202
Ürün Kodu : 100-0061.01
%12indirim
149,00 TL
131,50 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Kazancınız
:
17,50 TL
Parapuan
:
334.32
Agirlik
:
Paket
Fiyat
Adet
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Hills Puppy Medium Orta Irk Tavuklu Yavru Kuru Köpek Maması

  EN İYİDOSTLARIMIZA EN İYİ BAKIM

  Orta ırk köpekler, Brittany, Beagle, İngiliz Cocker Spaniel, Fransız Bulldog gibi köpeklerdir. Yetişkin ağırlıkları 11 ila 25 kilogram arasında değişir. Faydalı ve aynı zamanda refakatçidirler. Av, bekçi,kızak ve sürü köpekleri bu ırktan çıkmaktadır. Dışarıda çalışma konusunda çok başarılıdırlar. Günümüzde şehir yaşamına maruz kalmalarına rağmen halen yoğun çalışma konusunda bu tür köpeklerden yardım alınmaktadır. Büyümeleri diğer köpeklerle karşılaştırıldığında orta düzeyde seyretmektedir. Fakat gene de yavru dönemlerinde dikkat edilmelidir. Hill’s Orta ırk Yavru Köpek kuru köpek maması köpekler için ideal olanıdır.
   
  Hills Puppy Medium Orta Irk Tavuklu Yavru Kuru KöpekMaması
  İlk doğdukları dönemlerde yavrular her gün ağırlıklarının %5 ile 10’u arasında kilo alımıyla karşılaşırlar. Sütten katı gıdaya geçişte dikkatli olunmalı kademeli geçiş yapılmalıdır. Sütten kesilme üçüncü haftalarda gerçekleşir. Yedinci haftaya gelindiğinde tanecikli mamalara daha çok ağırlık verilir. Dördüncü ve on ikinci haftalarda yavruların bağışıklık sisteminde sorun oluşabileceğinden dikkat edilmelidir. Anneden süt yoluyla geçen bağışıklığı geliştiren bazı mineraller kaybolmaya başlamıştır. Aşılara başlandığında vücut savunmaları yeniden düzene girecektir. Ayrıca kullanacağınız mamalar çok önemlidir. Hill’s orta ırk Yavru Köpek kuru köpek maması hem besleyici ve güçlendiricidir
   
  Hills Puppy Medium Orta Irk Tavuklu Yavru Kuru Köpek Maması
  Yavru doğduktan sonra 12 aylığa ulaşıncaya kadar ağırlığının 40- 50 katına ulaşır.Her ne kadar sindirim sistemi çok gelişmemiş bile olsa enerjisinden dolayı yetişkin köpeklerin iki katına kadar enerji alması gerekir. Yavru köpeğe verilecek olan mamalar mideyi çok yormadan bu enerji gereksinimini karşılamalıdır. Yavru köpeğin en iyi sindirime ulaşmasında yüksek kalitede protein ve lifli mama gerekir. Dozunda uygulanacak olan kalsiyum alımı da kemik yapısının gelişiminde büyük rol oynar. Yavrular için 14. aya kadar beslenmeleri çok dikkat edilmelidir. Hill’s orta ırkYavru Köpek kuru köpek maması tam sizin dostunuza uygun üretilmiştir.
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.