sadsad x
asdasd
Paylaş:

Hills Puppy Mini Chicken Küçük Irk Yavru Kuru Köpek Maması

Barkod : 052742891804
Ürün Kodu : 100-0003.01
%18indirim
240,00 TL
197,50 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Kazancınız
:
42,50 TL
Parapuan
:
592.5
Agirlik
:
3 kg
197,50 ₺ 240,00₺
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Hills Puppy Mini Chicken Küçük Irk Yavru Kuru Köpek Maması

  MİNİK DOSTLARIMIZ İYİ BESLENSİN

  Hills Puppy Mini Chicken Küçük Irk Yavru Kuru Köpek Maması
  Küçük yavru ırklar, yetişkinliğe geldiğinde 10 kilogramı aşmayan köpeklerdir. Genelde avcılıkta kullanılan Dachshund gibi ırklardan türemişlerdir. Esasında refakat köpekleri de diyebiliriz. Çoğu zaman yaşamalanları kapalı alanlardır. Gezintileri şehirlerdir. Gelişimleri 8-10 ayarasındadır ve çok çabuk gelişirler. Büyük ırklara göre daha uzun yaşarlar.Minik ırk yavrularının ilk altı aylık döneminde günde ortalama 20 gr alması beklenir. Kısa büyüme döneminde aşırı kilo, diş yapısı, sindirim yeteneği veyaşam şekli dikkat edilmesi gereken önemli özelliklerdir. Hill’s küçük ırk Yavru Köpek kuruköpek Maması kuru mamalarla sağlığını kontrol altına alabilirsiniz.

  Hills Puppy Mini Chicken Küçük Irk Yavru Kuru Köpek Maması

  Bazı mini ırk yavrularında süt dişlerinin boyutu küçük olmaktadır. Süt dişlerini 4. ve 6. ayda kalıcı dişlerle değiştirse bile, mama tanelerinin boyutu ve yapısı dişlerine uyumlu olmalıdır. Hill’s küçük ırk Yavru Köpek kuru köpek Maması köpeğinizin dişlerini zorlamadan sindirimini yormadan üretilir. Gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Köpeğinizin dişlerini yakından takip etmelisiniz. Mini ırklardaha çok diş sorunlarına maruz kalmaktadırlar. Dişler iyi gözlemlenmediği takdirde kalıntılar köpeğinizin ağzında bakterilere ve hastalıklara yola çmaktadır.

  HillsPuppy Mini Chicken Küçük Irk Yavru Kuru Köpek Maması
  Sütten kesilen yavrunun sindirim yeteneği azalmaktadır.Laktozu sindirmekte zorlanmaya başlarve yavaş yavaş tahıl, nişasta guruplarını sindirmeye başlar. Diyetsel beslenme,doğal yemek yemelerine katkıda bulunurken, düzenli büyümeyi desteklemeli,çenesine ve dişlerine uygun besinler tüketmesi ve sağlıklı beslenmesi anlamına gelir. Bazen mini ırkların değişken iştahları şişmanlamalarına ve bununla birlikte hastalanmalarına sebep olabilir. Doğru ve onlar için üretilmiş özelmamaları kullanmanız bu yüzden önemlidir. 

  Hills küçük ırkYavru Köpek kuru köpek Maması sağlıklı ve zengin vitamin desteğiyle bütün bu sağlık sorunları için bire birdir. Mini ırkların erken büyümesinden dolayı, yağ dokusu gelişimi çok erken başlar bunun içinde doğru mama kullanmak şarttır.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.