sadsad x
asdasd

Felix Sensations Sığır Etli Tavuklu Jelli Pouch

Barkod : 7613034941848
Ürün Kodu : 357-0019.01
%18indirim
17,00 TL
13,90 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Kazancınız
:
3,10 TL
Parapuan
:
41.7
Agirlik
:
Paket
Fiyat
Adet
4 al 3 öde
13,90 ₺ 17,00₺
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Felix Sensations Sığır Etli Tavuklu Jelli Pouch

  Purina Felix Sensations Sığır Etli Domatesli Kedi Konservesi Pouch 
  Yavru, yetişkin ve gebelik döneminde olan her ırktan kedi için uygun formda Purina markasının kalitesi altında hazırlanmıştır. Yağsız mama içeriği ile sağlıklı bir kedi mamasıdır. Kedinizin günlük protein ve besinsel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretilmiştir. Bir pouch kedi maması 2 öğünde bitirilecek şekilde verilmesi tavsiye edilir.
  Mama içeriği; Et ve türevleri (% 4 sığır), Bitkisel protein ekstreleri, Balık ve balık yan ürünleri, bitkisel yan ürünler (jelatin içinde% 4 domates), Mineral maddeler, Şekerler.
  Analitik Bileşenler: Ham Protein 14%, Yağ 2,5% ,Kam Kül 2,2%, Selüloz 0,5% , Nem 80%
  Felix Sensations Tavuklu ve Havuçlu Kedi Konservesi Pouch 
  Felix Tavuklu ve Havuçlu kedi konservesi kedilerin keyifle yiyecekleri lezzette Purina kalitesinde üretilmiştir. Felix kedi konserveleri bir kedinin günlük besin ihtiyaçlarının tamamını karşılar. Gebelik ve emzirme döneminde kedilerin protein ve besinsel ihtiyaçları arttığından günlük verilecek mama miktarı tekrar gözden geçirilmelidir. Jöle içerisinde lezzet taneleri sunan Felix Kedi Mamasını kedinize en az iki öğün halinde vermenizi tavsiye ederiz. Bu kurallar, normal ortam sıcaklığında orta derecede aktif kediler dayanmaktadır. Yem miktarı yağsız, sağlıklı bir vücut ağırlığını korumak için buna göre ayarlanması gerektiğini böylece bireysel ihtiyaçları değişebilir. Oda sıcaklığında servis yapın. Temiz, taze içme suyu her zaman hazır olmalıdır.Kuru ve serin yerde muhafaza ediniz
  Mamanın İçeriği: Et ve hayvansal türevleri (min.% 4 Tavuk ve %4 havuç ), bitkisel protein özleri, balık ve balık türevleri, mineraller, şeker.
  Ürünün Analizi; protein 14%, Yağ 2,5% ,Kam Kül 2,2%, Selüloz 0,5% , Nem 80%
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.