x
sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 38 ürün görüntüleniyor.
(0)
16.599,43 TL
Sepette %15 indirim ile 14.109,52 TL
(0)
5.096,49 TL
Sepette %15 indirim ile 4.332,02 TL
(0)
Hediye
  1.520,90 TL
  (0)
  Hediye
   1.944,41 TL
   1.363,22 TL
   (0)
   Hediye
    607,00 TL
    485,50 TL
    (0)
    Hediye
     1.988,90 TL

     Köpek Kafesi

     Köpek kafesleri, taşıma amaçlı kullanımdan ziyade daha farklı amaçlar için kullanılan köpek malzemelerindendir. Örneğin köpeğiniz herhangi bir ameliyat geçirdiyse ya da siz evde yokken evi dağıtıyorsa köpek kafesi tam olarak ihtiyacınız olan ürün olacaktır.

     Köpek Kafesleri

     Köpek ev kafesi evde ameliyat sonrası köpeğinizin güvenliği ya da evi dağıtan köpekler için kullanılan kafes çeşitlerindendir. Bunun dışında farklı amaçlarla kullanılan kafes çeşitleri de piyasada satılmaktadır. Bazı köpek kafesleri eğitim amaçlı kullanıldığı için köpek eğitim kafesi olarak adlandırılır. Köpek eğitim kafeslerinin temel amacı dostunuza ait bir yaşam alanını ona sunmaktır. Eğitimini tamamlayan köpek artık kendini daha çok güvende hissedecektir ve sizin komutunuza gerek duymadan yerini bilecektir.

     Kafeslerin büyük bir çoğunluğu tellerden oluşmaktadır. Bu nedenle köpek tel kafesi olarak da bilinir. Kafeslerde kullanılan tellerin herhangi bir kesici özelliği bulunmamaktadır. Köpeklerin güvenliği ve rahatı göz önünde bulundurularak üretilmişlerdir.

     Köpek kafeslerinin tıpkı taşıma çantalarında olduğu gibi farklı boyutları bulunmaktadır. Dostunuzun boyutuna ya da ırkına göre büyük boy köpek kafesi, küçük boy köpek kafesi ya da yavru köpek kafesi olarak satın alabilirsiniz.

     Köpek Kafesi Fiyatları

     Köpek kafesi fiyatları ürünün boyutları, kullanılan malzeme kalitesi ve markaya göre değişkenlik göstermektedir. Sitemizde Trixie, Midwest, Eurogold, Strong gibi birçok markanın köpek kafesi modellerine en uygun fiyatlarla ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

     T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.