sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 3 ürün görüntüleniyor.

Kedi Sakinleştiriciler

Kedilerimizi hepimiz çok seviyoruz. Ancak bazı durumlarda agresif, endişeli ve korkmuş bir ruh haline bürünmemeleri için kedi sakinleştirici tablet ya da ilaç vermek zorunda kalabiliyoruz. Pet İhtiyaç olarak sizlere kedinizi sorunsuz bir şekilde ve onlara zarar vermeden sakinleştirmenizi sağlayacak ürünler sunuyoruz.

Kedi Sakinleştirici İlaçlar

Kedinizin aşırı agresifleştiği, saldırganlaştığı ya da panik geçirdiği durumlarda sakinleştirici vermek onları rahatlatacaktır. Sitemizde bulunan kedi sakinleştirici ilaçlar şu şekildedir:

  • Kedi Sakinleştirici Tablet: Bu ürünümüzü kedinizin mamasına karıştırabilirsiniz. Doğal bileşenli, kedinize zarar vermeden onu sakinleştirmenizi sağlayan bir üründür.
  • Kedi Sakinleştirici Damla: İçerdiği kedi otu ile kedinizi doğal yoldan sakinleştirmenizi sağlar. Haftada bir iki kulak arasına kedi sakinleştirici damla damlatarak kedinizdeki olumsuz davranışların önüne geçebilir; daha rahat ve huzurlu olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Kedi Sakinleştirici Tasma: Tasmadaki kediotu doğal olarak kedinizi sakinleştirmenizi sağlar. Kimyasal olmadığından kedinize zarar vermez, doğal bir şekilde sakinleşerek uyumasına yardımcı olur.


Kategorimizde bulunan doğal içerikli, kedilerinize zarar vermeden sakinleşmelerini sağlayan ürünlerimize ekonomik kedi sakinleştirici fiyatları ile ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.