sadsad x
asdasd
Paylaş:

Ever Clean Aqua Breeze Okyanus Esintili Doğal Kedi Kumu

Barkod : 5060255492338
Ürün Kodu : 110-0007.01
%11indirim
112,00 TL
99,90 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Kazancınız
:
12,10 TL
Parapuan
:
299.7
2x6 lt
192,90 ₺ 224,00₺
6 lt
99,90 ₺ 112,00₺
1 Yorum Yorum Yap
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Ever Clean Aqua Breeze Okyanus Esintili Doğal Kedi Kumu

  Kediler için,ektsra güçlü koku giderme özellikli, özel karbon içeriği ile sıvıyı anında absorbe edebilen, taze deniz esintisi kokulu, kedi kumu.İçerdiği özel kristaller sayesinde koku emilimini iki kat daha fazla sağlamakta ve kontrol etmektedir.  Kristalleri içerisinde bulunan karbon parçacıkları kokunun ve sıvının absorbe edilmesini sağlar. Yoğun idrar kokusu oluşturan kediler için kullanıma en uygun kedi kumudur.Kum kabında bulunan sıvı ve katı atıkların toplanması her zaman temiz bir görüntü ve koku oluşumunu sağlamaktadır. Ever Clean Aqua Breeze saf, güvenli ve yüksek kaliteli birinci sınıf hammaddeler kullanılarak hazırlanmış bir üründür.Ever Clean Aqua Breeze % 99 oranında tozsuz ve hipo allerjeniktir.Petler için özel tasarlanmış kaliteli ve yüksek koku emişi ile topaklanma kat sayısı yüksek bentonit kedi kumudur. Ever Clean Aqua Breeze kedi kumu diğer kedi kumlarına oranla daha az miktarda atık üretmektedir.
  Ever Clean Aqua Breeze DoğalKedi Kumu Formülü Özellikleri;
  İçeriği oluşturulurken kullanılan karbon özel aktifleştirilmiş karbondur. Aktifleştirme karbonun yaklaşık 1000 derece ısıda oksijensiz ortamda buhar yada karbondioksitin ısıtılması ile gerçekleşmektedir. Bu işlemler karbona eşsiz bir mikroyapı kazandırarak yüzeyinde porlar oluşumunu sağlamaktadır.Oluşan bu porlar sayesinde koku emilimi ve hapsedilmesi üzerine üstün bir etkiye sahiptir. Karbon organik bazı kokular için bir mıknatıs görevindedir ve koku partiküllerini tutmaktadır. 5 gr lık bir karbon bir futbol sahası büyüklüğünde koku emilim yüzeyinde sahiptir. Koku etkenleri kaynaklı bakteriyel üremelerin önlenmesi için antimikrobiyel ajanlarda ürüne eklenmiştir.
  Kumun İçeriği;Bentonint kumu, aktifleştirilmiş karbon, boratlar, doğal koku zeolit kristali yada sedir bitkisi.
  Ürünün Kullanım Şekli;Kum kabına 7cm yüksekliğinde doldurunuz. Günlük olarak katı atık maddeleri ve topaklanmış kumu bir kürek yardımıyla temizleyiniz ve kumu karıştırınız. Eksilen kumu ilave ediniz. Haftada bir kez kumun tamamını dökerek kum kabını temizleyiniz.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.