Tetratec External Filter Ex 600 Dış Filtre

Barkod : 4004218145535
Ürün Kodu : 115-0017.01
%25indirim
598,67 TL
449,00 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Parapuan
:
1347
Agirlik
:
Paket
Fiyat
Adet
1 Adet
449,00 ₺
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • TetraTecExternal Filter EX 600 Dış Filtre 

   

  60- 120 litrelik akvaryumlarda mekanik temizlik ve oksijen sağlayan, 600 l /saatfiltrasyon yapabilen dış filtredir. Musluklar, Filtre içerisinde bulunan üçsepet içerisinde sünger, seramik, biobal, elyaf ve karbon filtre malzemeleristandart olarak bulunmaktadır.

  KullanmaTalimatı

  Filtreakvaryumun dışında akvaryumdan daha aşağıda kalacak şekilde yerleştirilerekkullanılır. Kurulumu kolaydır. Tüm filtre malzemeleri hazır olarakbulunmaktadır. Kullanmadan önce mutlaka poşetli ürünlerin poşetleriçıkarılmalıdır. Ayrıca sünger, karbon ve seramik gibi filtre malzemeleri muslukaltında yıkanarak, filtre sepetlerine yerleştirildikten sonra, kapak kapatılır.Su giriş ve çıkış hortumları takılır. Hortumları akvaryuma yerleştirildiktensonra, üst bölümünde yer alan hava pompası yardımı ile hava basıldıktan sonra,prize takıldığında çalışmaya hazırdır. Temizlik öncesi mutlaka fiştençekilmelidir. Filtrenin içerisinde yer alan sünger, elyaf gibi filtremalzemeleri düzenli aralıklarla temizlendiği taktirde filtre işlevini dahasağlıklı yapacaktır.

   NOT: Kullanıcı hatalarından kaynaklananarızalar dışında, oluşabilecek teknik arıza durumlarında geçerli olmak şartıile ürün 3 yıl garantilidir.

   

Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.