x
sadsad x
asdasd
Royal Canin Kedi Mamaları

Royal Canin Sensible Adult Yetişkin Kedi Maması

Barcode : 3182550702317
Ürün Kodu : 119-0004.01
349 TL Üzeri Siparişlerde Kargo Bedava
petihtiyac.com
4 kg
% 24,79 indirim Kazancınız 290,10 TL
1.170,00 TL 879,90 TL
400 gr
% 9,68 indirim Kazancınız 12,10 TL
125,00 TL 112,90 TL
2 kg
% 23,33 indirim Kazancınız 157,50 TL
675,00 TL 517,50 TL
15 kg
% 21,68 indirim Kazancınız 782,50 TL
3.610,00 TL 2.827,50 TL
4 Yorum Değerlendirme Yap Para Puan Kazan
Alışveriş Listeme Ekle Fiyat Alarmı
TÜRKİYE KARGO DURUMU

Saat Dakika Saniye

içinde sipariş verirseniz
ayni gün içinde
kargoya verilecektir
İSTANBUL KARGO DURUMU
Saat 17:00'a Kadar Verilen Siparişlerde
Aynı Gün Kargo
444 7 250 Telefon ile Destek Almak
İçin Bizi Arayabilirsiniz
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (4)
 • Tavsiye Et
 • Royal Canin Sensible Yetişkin Kuru Kedi Maması

  Bazı kedilerde sindirim sisteminde hassasiyet söz konusu olur.Sindirim hassasiyeti olan kedilerde bir çok mamaya karşı reaksiyon mide hassasiyeti olur.

  Kedinizde sindirim sorunu yiyeceklere karşı hassasiyet bulantı vb durumlar söz konusu ise royal canın sensible 33 doğru tercih olacaktır.

  Sindirim hassasiyeti olan kedilerin özel durumları göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Sindirim sistemi korumasını güçlendirmek ve desteklemek için özel besin bileşimleri içerir.

  Ayrıca ürüiner sistemi desteklemeye yöneliktir. Kedinizin sindirim sistemini desteklemenin yanı sıra korumak içinde faydalı olacaktır.İnsan sindirim sisteminde farklı olan kedilerin sindirim sistemleri her türlü besini sindirecek işleve sahip değildir.

  Bu yüzden kedi beslenmesi farklı bir başlık altında incelenmelidir. Hassas bir sindirim sistemine sahip olan kediler çoğu zaman sindirim güçlüğü yaşarlar bu da gün içinde beslenmeyi ve dışkılamayı oldukça zorlaştırır.

  Yetişkin kedilerin beslenmesinde kuru mama kullanmaya özen gösterilmelidir. Çünkü kuru mama konserve mama ve yaş mamaya oranla daha sağlıklıdır.

  Kedileri beslemek diğer hayvanları beslemekten daha zordur çünkü kediler beslenme konusunda oldukça seçicidir ve belirli beslenme programlarına çoğunlukla uymazlar.

  Kediler diğer hayvanlara göre daha fazla protein ihtiyacı duyarlar. Royal Canin Sensible Yetişkin Kuru Kedi Maması içerdiği değişik besin gruplarıyla kedilerin beslenmesini kolaylaştırır. Diğer mamalara oranla kaliteli bir tadının olması seçici kedileri bile yola getirir.


  Alerji yapabilecek besinleri içermez. Kediler yüksek protein içerikli mamalarla beslenmelidir fakat alerjik bir durumda yüksek proteinden kaçınılmalıdır. Ayrıca kedi mamaları kalsiyum, fosfor ve magnezyum açısından dadengeli olmalıdır. Diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise kuru mama ile beslenen kedilerin günde 1-2 kahve fincanı su tüketmesidir.

  Kediler için oldukça zararlı olan BHA, BHT, equitoxin gibi benzin türevleri zehirli içeriği ile kedilerde beslenme problemlerine yol açar. Bu içerikler kedi mamalarında asla kullanılmamalıdır.

  Bu mama zehirli maddeleri içermez. Metiyonin, lizin, taurin gibi elzem maddeler dışarıdan alınmalıdır ve kedi beslenmesinde önemli bir yere sahiptir. Çünkü bu maddeler kedilerin görme fonksiyonlarını etkiler.

  Faydaları

  1-İdeal sindirim

  Bazı kedilerin sindirimle ilgili hassasiyeti yumuşak dışkıya yol açar. Sensible 33 optimal sindirim güvenliğini (L.I.P.*) desteklemek için özel bir besin kombinasyonu ve dengeli bir bağırsak florası için prebiyotikler içerir. *L.I.P.: çok yüksek sindirilebilirliği nedeniyle seçilmiş protein


  2-Yüksek lezzetlilik

  Sindirim hassasiyeti olan kedilerde gıda alımını teşvik etmek için üç farklı mama şekli ve özenle seçilmiş aromalar.


  3-Yoğun enerji

  Daha yüksek bir enerji yoğunluğuna ihtiyaç duyan kediler için


  4-Üriner sistem sağlığı

  Yetişkin bir kedinin üriner sistem sağlığını korumaya yardımcı olmak üzere formüle edilmiştir.

  İçindekiler

  Bileşim:  Kurutulmuş kümes hayvanı proteini, pirinç, hayvansal yağlar, mısır, bitkisel protein izolatı*, buğday unu, buğday, hidrolize hayvansal proteinler, mısır gluteni, mayalar ve ilgili kısımlar, pancar küspesi, mineraller, balık yağı, bitkisel lifler, soya yağı, frukto-oligo-sakkaridler.

  İlaveler (Kg Başına): Besin katkıları: A Vitamini: 18500 IU, D3 Vitamini: 1000 IU, E1 (Demir): 38 mg, E2 (İyot): 3,8 mg, E4 (Bakır): 12 mg, E5 (Manganez): 50 mg, E6 (Çinko): 150 mg, E8 (Selenyum): 0,1 mg - Teknolojik katkı maddeleri: Sedimenter klinoptilolit: 5 gr - Zooteknik katkı maddeleri: Amonyum klorür: 5 gr - Koruyucular - Antioksidanlar. *L.I.P.: çok yüksek sindirilebilirliği nedeniyle seçilmiş protein.

  Mamanın Analizi:Ham protein% 33,0, ham yağ % 22,0, kül % 7,10, ham lif % 1,6, vitamin A 21.000 IU, vitaminD3 1300 IU, vitamin E 600 mg, bakır 22 mg.

  Beslenme Önerisi

  Kedinin kilosu    İdeal kilo              Fazla kilolu

  3 kg       39 g (23 g + 1 poşet)      31 g (15 g + 1 poşet)

  4 kg       48 g (32 g + 1 poşet)      39 g (22 g + 1 poşet)

  5 kg       57 g (40g + 1 poşet)       45 g (29 g + 1 poşet)

  6 kg       64 g ( 49 g + 1 poşet)     51 g (35 g + 1 poşet)

  Not: Aksesuar-Oyuncak vb ürünler kedi-köpek tarafından verilebilecek hasarlar kullanım kaynaklı hata olarak kabul edilir, iade veya değişim işlemi yapılamaz. Bu ürünlerde evcil hayvan teması olması durumunda iade ve değişim işlemi yapılmaz.

  Not: Gıda ürünlerinde (mama-konserve-ödül vb) yeme garantisi yoktur (açılan ürünler yememe vb nedenler ile iade veya değişim yapılmaz)

  Not: Hijyen, Sağlık Bakım ürünlerinin ve Tek kullanımlık ürünlerin hiçbir sebeple iadesi yoktur. (ambalajı açılmış kedi yada köpeğinizin bedenine temas etmiş olması)

  SİPARİŞ TESLİM UYARISI

  Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir.

  Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı-Eksik Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı ve paket teslim alınmamalıdır.

  444 7 250 telefon, 0 545 769 42 32 whatsapp veya in[email protected] mail adresimize durum mutlaka bildirilmelidir.

  TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

  Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka tarafımıza bildirilmelidir.

  Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

  DEĞİŞİM-İADE İŞLEMLERİ UYARISI

  Teslim alınan ürünler iade veya değişim için gönderilirken (14 gün içerisinde ) paketlemeye dikkat edilerek ve faturası ile birlikte gönderilmelidir. İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri, size teslim edildiği gibi taşıma sırasında hasar görmeyeceği, sağlam ve korunaklı bir şekilde paketleyerek kargoya teslim etmelisiniz. Depomuza ulaşan iade ürünlerde, ürünün hasarlı olması durumunda iade işleminiz yapılmaz.

  Gıda ürünlerinde (mama-konserve-ödül vb) yeme garantisi yoktur (açılan ürünler yememe vb nedenler ile iade veya değişim yapılmaz)

  Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve ücret iadesi yapılmaz.

  Ayrıca iade edilen ürün/ürünlerin toplam bedeli, ilgili siparişin toplam tutarından düşüldüğünde, kalan meblağ KARGO ÜCRETSİZ bedelinin altında kaldığında; iade tutarından kargo ücreti düşülerek, kalan meblağ iade edilir.

  Ürün Orijinal ambalajı ile birlikte gönderilmelidir (ambalaj-barkod-etiket vb hasarlı olması, gönderilmemesi durumunda iade veya değişim işlemi yapılmaz)

  Hediyeli - promosyonlu bir ürün alımı yapıldı ise iade-değişim işleminde alınan ürün ve hediye ürün birlikte firmaya gönderilmeli. Eksik gönderilmesi durumunda ilgili ürünün (hediye ürün dahil ) ücreti düşürülerek iade-değişim işlemi yapılır.

  Gönderiler anlaşmalı kargo firması ile yapılmalıdır. Anlaşma dışı kargo firması ile yapılan gönderiler kabul edilmemektedir.

  Gelen ürün kargo görevlisi yanında kontrol edilir ve hasarlı, ambalajı bozuk, kullanılmış vb olması durumunda teslim alınmadan iade gönderilir.

  KOŞULLARA UYGUN OLMAYAN DURUMLARDA İADE VEYA DEĞİŞİM İŞLEMİ YAPILAMAZ

  Not:Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri petihtiyac.com iptal etme hakkını saklı tutar.

   

  Devamı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.