Pro Plan Small & Mini Küçük Irk Yavru Köpek Maması

Barkod : 7613035114340
Ürün Kodu : 106-0022.01
%13indirim
139,90 TL
122,40 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Parapuan
:
311.19
Paket
Fiyat
Adet
3 kg(2.si %30 İndirimli)
122,40 ₺ 139,90₺
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Pro Plan Small & Mini Küçük Irk Yavru Köpek Maması 

  Yetişkin vücut ağırlığı 10 kg'a kadar olan küçük ırk yavru köpeklerin beslenmesine uygun olarak, kolostrum ile desteklenerek formüle edilmiş, mükemmel lezzetli, tavuk eti ve pirinç içerikli yavru köpek mamasıdır.Küçük ırk yavru köpekler, yetişkin vücut ölçülerine büyük ırk köpeklerden çok daha hızlı ulaştıklarından, pro plan small & mini küçük ırk yavru köpek maması formülü onların büyüme hızlarına göre uyarlanmış olmakta ve üstün beslenme desteği sağlamaktadır.Küçük ırk zor beğenen köpekler, iştahsız bir eğilime sahip olduklarından pro plan small & mini küçük ırk yavru köpek maması mama onlar için muhteşem bir lezzet olarak formüle edilmişitir.Protein ve karbonhidrat bakımından zengindir. Et unlarının daha az işlem görmüş olmasından kaynaklı olarak daha yüksek lezzetlilik ve besleyicilik sağlar, yüksek sindirilebilirliğe
  sahiptir. Gerçek tavuk etinden sağlanan % 29 protein içeriği, zenginleştirilmiş optimal protein - kalori oranı ile güçlü ve sağlıklı kas yapısını destekler.
  Küçük ırk köpeklerin iştahsızlığını gideren özel kaplamalı yüksek kalitede gerçek tavuk eti birincil içeriğidir.İçeriğinde bulunan kolostrum sayesinde annenin yavrusuna sağladığı korumayı güçlendirmeye yardımcı olarak, bağışıklık yanıtına desteği kanıtlanmış doğal antikorlar içermektedir.Yavrularda yaygın olarak görülen mide rahatsızlıklarına karşı dirençli olmasına yardımcı olarak yavru köpeğin bağırsaklarındaki iyi ve kötü bakteriler arasındaki dengeyi sağlamaktadır.Doğal anne sütünde bulunan ve daha iyi beyin ve görme gelişimini için son derece önemli olan DHA içermektedir.Daha sağlıklı bir sindirim sistemi için bağırsak hücrelerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır.Optimum düzeydeki, kalsiyum, fosfor ve D vitamini sayesinde daha güçlü kemik ve diş gelişimini destekler.
  Mamanın İçeriği:Tavuk eti,mısır gluteni, kurtulmuş hayvansal protein, mısır, hayvansal yağ, buğday,pirinç, pancar küspesi, sakatat, mineraller ve vitaminler, yumurta, balık yağı,kolostrum, tuz, bakır sülfat, takoferolce zengin ekstrakt.
  Mamanın Analizi:Ham protein %29, ham yağ % 18,8 - % 27,6, ham selüloz % 4,4, su % 10, ham kül % 8,3, HCI'de çözülmeyen kül % 0,35, kalsiyum % 0,9-1,5, fosfor % 0,6-1,2, sodyum %0,3-0,6, A vitamini 15000 IU/kg, D3 vitamini 750 IU/kg, E vitamini 170 mg/kg.
  Köpeğinize ilk kez bu üründen veriyorsanız, başlangıçta 2 hafta boyunca alışık olduğu besinlerle karıştırarak veriniz.
  Günlük beslenme miktarları, köpeğinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir. Yukarıdaki miktarlar optimal vücut ağırlığı sağlamaya yönelik olarak gerektiğinde arttırılabilir veya azaltılabilir.
  Kuru, serin,böcek ve haşereden uzak bir yerde ve paketin ağzı kapalı olarak saklayınız.
  Genel kural olarak, kuru mama ile birlikte taze içme suyu verilmelidir.

   

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.