x
sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 11 ürün görüntüleniyor.
(1)
748,19 TL
Sepette %15 indirim ile 635,96 TL
(2)
397,00 TL
336,90 TL
Sepette %15 indirim ile 286,37 TL
(0)
470,08 TL
Sepette %15 indirim ile 399,57 TL

Köpek Kulak Bakımı

Köpeklerde kulak rahatsızlıklarının önlemini önceden almazsanız ileride sağırlık gibi çok daha büyük tehlikelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu nedenle köpeklerin kulak bakımını düzenli bir şekilde yapmalısınız. Haftalık rutin bir şekilde yapacağınız temizlik ve bakım sayesinde olası hastalıkların önüne geçmeniz mümkün.

Köpeklerde Kulak Temizliği

Kulak yapıları nedeniyle köpeğinizin iç kulaklarında parazit, mantar, bakteri oluşabilir. Özellikle alerjisi olan köpeklerde sık rastlanılan bir durumdur. Köpeğinizin kulak temizliğini belirli bir rutine oturtturmalı ve gerektiğinde veteriner hekiminize danışmalısınız.

Köpek kulak temizleme damlası, kulak bakımı için en ihtiyacınız olan ürünlerden biri. Veteriner hekiminizin onayı ile aldığınız losyonu kullanmayı ihmal etmemelisiniz. İç kulağında tüy birikmesi ve kir olabilir. Bunun için de kulak çöpü kullanmanız önerilir. Ancak kulak çöpünü kullanmadan ıslatmayı ihmal etmeyiniz. İç kulak fazla hassas olduğu için çok sık kullanmamalı ve derine inmemelisiniz.

Köpeklerde kulak akıntısı ciddi bir rahatsızlığın başlangıcı olabilir. Böyle bir durum gözlemlerseniz vakit kaybetmeden veteriner hekiminize danışmalı ve onay vermeden herhangi bir tedavi uygulamamanızı öneririz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.