sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 18 ürün görüntüleniyor.
(0)
404,00 TL
342,90 TL
Sepette %15 indirim ile 291,47 TL
(0)
666,00 TL
565,90 TL
Sepette %15 indirim ile 481,01 TL
(0)
373,00 TL
316,90 TL
Sepette %15 indirim ile 269,36 TL
(0)
Hediye
  381,00 TL
  (0)
  330,00 TL
  279,90 TL
  Sepette %15 indirim ile 237,92 TL

  Kedi Tüy Toplayıcılar

  Kedi sahiplenenlerin en çok muzdarip olduğu konuların başında tüy toplama gelir. Kediniz, yattığı yerleri tüy içinde bırakabilir. Kucağınıza aldığınızda üzerinizde birçok tüy bulunabilir. Ya da minik dostunuz yeni yıkanan çamaşırların üzerinde uyumayı tercih edebilir ve sizi biraz üzebilir. Bu gibi ufak sorunlarla baş etmek ise kedi tüy toplayıcı ürünleri sayesinde çok kolay.

  Kedi Tüy Toplayıcı Ürünleri

  Tüy toplayıcılar, kedi sahiplenenlerin evinde olmazsa olmaz ürünlerin başında gelir. Evinizde mutlaka en az bir adet kedi tüy toplayıcı rulo, tüy toplama fırçası ya da kedi tüy toplayıcı eldiven bulundurmanızı tavsiye ederiz. Tüy toplayıcı rulo ile minik dostunuzun halılarda, çamaşırlarda, koltuk üzerinde bıraktığı tüyleri rahatlıkla toplayabilirsiniz. Tüy toplama ruloları hem ekonomiktir hem de en etkili çözümdür.

  Kedi tüy toplayıcı eldiven ve kedi tüy toplama fırçası ile de kedinizi düzenli olarak tarayabilir, dökülmez üzere olan tüylerini toplayabilirsiniz. Eldiven ve fırça, kedilerin de hoşuna giden ürünlerdendir. Siz tüylerini toplarken o da taranmanın keyfini çıkarabilir.

  Kediler Neden Tüy Döker?

  Kediler genel olarak tüy döken canlılardır. Ancak mevsim geçişleri gibi bazı dönemlerde tüy dökmeleri çoğalabilir. Bu gayet normal bir süreçtir. Kedinizin cinsi, ırkı, kullandığı mama da tüy dökülmesi faktörlerinden biridir. Anormal derecede tüy dökme problemi ile karşı karşıyaysanız mutlaka veteriner hekiminize danışmalısınız.

  Tüy toplayıcı rulo, tüy toplayıcı eldiven ve tüy toplama fırçaları sadece kedinizin tüy problemlerinde kullanılır. Leke çıkarıcı ve koku çıkarıcı özellikleri yoktur. Tüm ürün çeşitlerine en uygun fiyat ve taksitli ödeme seçenekleriyle Petihtiyac.com’dan ulaşabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.