x
sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 6 ürün görüntüleniyor.

Kedi Leke/Koku Çıkarıcı ve Uzaklaştırıcı Ürünler

Kediler, beslenmesi ve bakımı en kolay evcil dostlarımızdandır. Temizlik işlerini kendileri yapmaları ve tuvalet alışkanlıkları da bunun en büyük kanıtı. Ancak bazen istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalabileceğimizi de unutmayın. Özellikle kızgınlık dönemine giren kediler bu süreçte sizi biraz zorlayabilir. Bu dönemlerde bazı kedi temizlik ürünleri çeşitlerine ihtiyacınız olabilir.

Leke Çıkarıcı Sprey ve Ürünler

Kızgınlık dönemine giren kediler evin farklı bölümlerine kokularını bırakmak isteyip dışkılarını yapabilir. O bölgeyi doğru bir şekilde temizlemediğiniz takdirde kediniz kokuyu alıp bu işlemi tekrarlayabilir. Çünkü çamaşır suyu ya da deterjan gibi malzemelerle temizlediğinizde kediler kendi dışkısının kokusunu yine alacaktır. Bu tarz durumlarla karşılaşmamak için kullanacağınız kedi leke ve koku giderici ürünleri bu kategorimizde bulabilirsiniz. Kedi leke ve koku giderici ürünler, dışkı haricinde kusmuk, kan, tüy yumağı, meyve suyu, gazlı içecek, şarap gibi lekelerde de etkilidir.

Kedi Uzaklaştırıcı Sprey ve Ürünler

Kedi uzaklaştırıcı spreyler ise evinizde kedinizin uzak durmasını istediğiniz bölgelerde kullanılır. Bu sprey ayrıca kedinizin eğitim sürecine de yardımcı olur. Örneğin kediler tırmalamayı çok seven hayvanlardır. Tırmalamak için de genelde koltukları seçerler. Belli bir zaman sonra da koltuk zarar görmeye başlar. Bu tip durumlarda koltuğun üzerine sıkacağınız kedi uzaklaştırma spreyi, kedinizi o bölgeden uzak tutacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.