Hills 7+ Medium Chicken Orta Irk Yaşlı Kuru Köpek Maması

Barkod : 052742765303
Ürün Kodu : 100-0050.01
%25indirim
149,00 TL
111,90 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Parapuan
:
335.7
Paket
Fiyat
Adet
3 Kg(FlamingoÖdül)
111,90 ₺ 149,00₺
12 Kg
314,50 ₺ 419,00₺
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Köpek Mamasında Mükemmeliyet

  İnsanların en yakın dostlarıolan hayvanlar artık insanların evlerine kadar girmiştir. Onlar da ailemizinbir parçası olarak gördükten sonra onalar harcayacağımız paralar yapacağımızmasraflar hiç de zor gelmeyecektir. Evcil hayvanlarımız için en iyisiniistemekteyiz. Âdeta evin ufak bir üyesi olan hayvanlarımız yaşamımızın birparçası olmuşlardır. Özellikle sadık kişilikleriyle köpekler insanların enyakın dostlarıdırlar. Minik dostlarımız için en iyisini istemek bizim en doğalhakkımızdır. Bu yünden Hills 7+ MediumChicken Orta Irk Yaşlı Kuru Köpek Maması 12kg minik dostumuzaverebileceğimiz bir ziyafet olarak mama kaplarına koyabileceğimiz en iyimamalardan biridir.

   

  Hills 7+ Medium Chicken OrtaIrk Yaşlı Kuru Köpek Maması

   

  Minik dostlarımızın mutluluğubizim mutluluğumuzdur. Hills 7+ MediumChicken Orta Irk Yaşlı Kuru Köpek Maması 12kg sayesinde onlara vitaminli vedüzenli bir beslenme düzeni hazırlayabiliriz. Bu mama 7 yaş ve üzerindekiköpeklerin gereksinimleri düşünülerek hazırlanmıştır. Köpeklerde insanlar gibiyaşlandıkça gereksinimleri farklılaşmaktadır. Örneğin yaşadıkları böbrekproblemlerini en aza indirebilmek için bu mama biçilmiş kaftan olarakgörülmektedir. İçindeki zengin vitaminler sayesinde köpeğinizin sağlığı herzaman en üst noktada olduğunu hissedeceksiniz. Ayrıca eklem sağlığı içinde çokönemli bir mama olarak raflarda yerini almaktadır. Bu mamaya ulaşabilmek artıkçok kolay. Evinizde oturduğumuz yerden evcil hayvanınızın gereksinimlerinikarşılamak için www.sitemizdenadresinden kolayca temin edebilirsiniz.

   

  Hills 7+ Medium Chicken OrtaIrk Yaşlı Kuru Köpek Maması

   

  Hayvanlarınızın mutluluğusizindi mutluluğunuz olacaktır. Daha uzun ömürlü daha sağlıklı bir köpek sahibiolmak sizindi mutluğunuza mutluluk katacaktır. Çünkü onlar sadece birer hayvandeğil evin birer ferdi olmuşlardır. Köpeğinizin kilosuna göre. Hills 7+ Medium Chicken Orta Irk Yaşlı KuruKöpek Maması 12kg kullanabilirsiniz. Ayrıca köpeğinizin günlük aktivitelisiboyu kilosu mama miktarında belli oranlarda vermeniz gerektiği konusunda sizeyardımcı olmaktadır. Kendiniz için en iyisini istiyorsanız köpeğiniz içinde eniyisini istemelisiniz. Onların size

  muhtaç olduğunu unutmayınız.Siz ne verirseniz onu yiyecekleridir. Sizden başka bir yakını olmadıkları içinsiz onlar için en değerlisiniz.

Yandex.Metrica Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.