Eurogold Specıal Kabuksuz Muhabbet Kuşu Yemi

Barkod : 8681144131014
Ürün Kodu : 496-0025.01
11,90 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Parapuan
:
35.7
Agirlik
:
Paket
Fiyat
Adet
500 Gr
11,90 ₺
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Eurogold Specıal  Muhabbet Kuşu Yemi 500Gr

  Muhabbet kuşlarının, doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak hazırlanmış  yemdir.Kabuksuz olması nedeniyle kuşlar  tarafından tamamen tüketilir.Bir kabuk artığı çıkmadığı için temizlik açısından da kolaylık sağlar.

  Hammaddeler;

  Sarı darı,keten tohumu,nijer tohumu,vitamin-mineral karışımı

  Beslenme Tavsiyesi;

  Günlük ihtiyaç kuşun türüne,yaşına ve kafesteki kuş sayısına bağlı olarak değişebilir. Euro Gold muhabbet kuşu yemi ile dönüşümlü olarak kullanılmalıdır.

  İçme suyu günlük olarak değiştirilmeli sürekli taze içme suyu bulundurulmalıdır.


  Tavsiyeler;

  Tüy değişimi ve yumurtlama dönemleri sırasında diyette ek protein,yağ ve vitaminler bulunmalıdır.Ek gıda olarak euro gold kuş mamasını ayrı bir mama kabında haftalık 1 veya 2 kez vermeniz tavsiye olunur.

  Kuşlarda diş olmadığı için sindirim ağızda başlamaz ve  çiğnenmeyen yem ve gıdalar doğrudan mideye ulaşır.Yenilen yemlerin tamamı sindirilemeyeceği için kilo kaybı ve sindirim sistemi rahatsızlıkları oluşur.Kuş kumu kullanımı,midedeki yiyeceklerin kırılarak sindirimini kolaylaştırır.Bunun içinde yem dışında kafesinizde kuş kumu da bulundurulması faydalı olur.

  Temiz,canlı bakan bir göz ile parlak,pürüzsüz bir gaga sağlıklı bir kuştaki ilk belirgin özelliklerdendir.Bunun içinde kafesinizde gaga taşı bulundurulması da faydalı olur.

  Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.Paketi açtıktan sonra güneş ışığından uzak ve serin ortamda ağzı kapalı olarak bekletiniz.
Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.