sadsad x
asdasd

Eurogold Guınea Pıg Yemi

Barkod : 8681144130079
Ürün Kodu : 496-0028.01
%22indirim
19,00 TL
14,90 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Kazancınız
:
4,10 TL
Parapuan
:
44.7
Agirlik
:
Paket
Fiyat
Adet
9004
14,90 ₺ 19,00₺
Paylaş:
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Yorumlar (0)
  • Eurogold Guınea Pıg Yemi

    Guinea Pig'lerinin doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak hazırlanmış tam yemdir. Bu karışım, en kaliteli tohumların, özel formüle edilmiş pelet yemler ile harmanlanmasından elde edilmiştir. Guinea Pig'lerinin ihtiyacı olan tüm besin maddelerini içeren tam yemdir.
    Guinea Pig'leri için beslenme tek tip değil kesinlikle çeşitli olmalıdır. Kuru yem, sebze, meyve şeklinde çeşitlilik sağlanmalıdır. Beslenmenin %60'ı kuru yem-kuru ot, %25'i sebze, %15'i ise meyve şeklinde bir düzen oluşturulmalıdır.Guinea Pig'lerinin sindirim sistemi yüksek miktarda lif içeren yiyeceklerle beslenmelerini şart koşar. Lifli yiyeceklerin alınması sağlıklarını korumaya ve sindirim sisteminin düzgün çalışmasına yardımcı olur. Bu sebeple Eurogold Guinea Pig Yemi yüksek lif içerikli kuru otlar ve sindirimi kolaylaştırıcı pelet formülleri içerir. Diğer hayvanların aksine Guinea Pig'ler C vitaminini üretemezler, bu yüzden Guinea Pig'lere her gün yeteri kadar bu önemli vitamin sağlanmalıdır. Bu ihtiyaç göz önüne alınarak formüle edilmiş Eurogold Guinea Pig Yemi gerekli C vitaminini içermektedir.
    Ürün İçeriği;Buğday, arpa, yulaf (mevsimsel), mısır, sorgum, ay çekirdeği, kurutulmuş havuç, yonca sapı, keçiboynuzu, vitamin – mineral karışımı, pellet içerir.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.