sadsad x
asdasd
Paylaş:

Doggie Soft Serisi Otomatik Köpek Gezdirme Tasmasısı LightBlue

Barkod : 8680782170300
Ürün Kodu : 549-0167.01
%27indirim
110,00 TL
79,90 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Kazancınız
:
30,10 TL
Parapuan
:
239.7
5 m-25 kg-M
111,90 ₺ 160,00₺
5 m-50 kg-L
137,50 ₺ 200,00₺
5m-15 kg-S
96,50 ₺ 135,00₺
XS-3 m-12 kg
79,90 ₺ 110,00₺
3 Yorum Yorum Yap
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (3)
 • Doggie Soft Serisi Otomatik Köpek Gezdirme Tasmasısı LightBlue

  SOFT SERİSİ UZATMA;Soft Serisi otomatik gezdirme tasmaları, uzun ömürlü sağlam malzemelerden üretilmektedir. Ürünün el tutamaç kısımları ise yumuşak malzemeden üretilmiştir. Böylelikle ürün, çift renkli eğlenceli bir görünüm sağlamaktadır.

  SERBEST DOLAŞMA ;Tasmanın ucunu tutun, başparmağınızla butona basın, bu sayede tasmanın ipi kolayca serbest bırakılabilir ve geri sarılabilir, artık köpeğiniz serbest dolaşmanın tadını çıkarabilir.

  SERBEST HAREKETİ DURDUR/İZİN VER ;Tasmanın ucunu tutun ve istediğiniz zaman başparmağınızla tuşa basın, böylece hızlı bir şekilde köpeğinizin serbest hareketine ara verebilir ve istediğiniz zaman tekrar devam ettirebilirsiniz.

  TASMA İPİNİ İSTEDİĞİNİZ UZUNLUKTA AYARLAMA ;Tasmanın ucundan tutun ve kilitleme tuşuna basarken aynı anda tasmanın üstündeki butona basın. Bu şekilde ipin uzunluğunu istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Bunu yaptığınızda ip uzunluğu artmaz veya azalmaz. Bu sayede köpeğiniz sabit bir yere kadar hareket edebilir.

  MESAFEYİ KISALTMA ;Tasmanın ucundan tutun, yukarıda yer alan butonu ileri itin. Ardından serbest bırakma tuşuna basın ve butonu geri çekin, tuşu serbest bırakın. Böylece tasmanın ipi otomatik olarak toplanacaktır. Butonu tekrar ileri itin, yukarıdaki adımları tekrarlayın. Bu şekilde köpeğinizle aranızdaki mesafeyi aşamalı olarak kısaltabilirsiniz.

  KULLANIM TAVSİYELERİ VE UYARILAR

  * Otomatik gezdirme tasması olan ürünlerimizin çamurlu ve aşırı kirli ortamlarda kullanıldıktan sonra, muhakkak nemli bir bezle silinip temizlenmesi ve buna ek olarak belli periyotlarda temizliğinin yapılması ürünlerin kullanım ömrünü uzatacaktır.

  * Tüm gezdirme kayışı modellerimiz tamamen gezdirme amaçlı olduğundan dolayı ASLA evcil hayvanınızı bağlama amacıyla kullanılmamalıdır. Bunun için bahçe bağlama zincirlerini kullanmanızı öneririz.
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.