Beaphar Veto Pure Bio Spot On Yavru Kedi Pire Kene Damlası

Barkod : 8711231171767
Ürün Kodu : 134-0125.01
%30indirim
52,00 TL
36,16 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Parapuan
:
91.93
Agirlik
:
Paket
Fiyat
Adet
1 adet
36,16 ₺ 52,00₺
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Beaphar Veto Pure Bio Spot On Yavru Kedi Pire Kene Damlası

  Yavru kediler için, pire, kene ve sivrisineklerden uzak tutmaya yardımcı, 3 adet bitkisel içerikli parazit damlası.Pire, kene ve sivrisineklere karşı etkili Margosa ekstresi içermektedir.Paket içerisinde 3 adet 0,4 ml hacimli damla bulunmaktadır.Her pipet tek kullanımlıktır, 4 haftada bir yenilenmesi gerekmektedir.Toplam paket 3 ay boyunca kullanılabilmektedir.Yavru kedi damlası uygulamadan birkaç gün sonra etkisini göstermektedir.

  Ürünün İçeriği;Extraits de Margosa (cas n° 84696-25-3) 50 g/L, ethyl butylacetylaminopropionate (cas n° 52304-36-6) 50 g/L, excipients qsp 1L.

  Ürünün Kullanım Şekli;Pipeti düz tutup ucunu çevirerek kırdıktan sonra, yavru kedinizin boynuna ve kulak arkalarına uygulayın.Açık renkli veye beyaz kedilerde damlayı uyguladığınız yerlerde geçici renk değişimi görülebilmektedir.Tüylere değil deriye yapmaya dikkat ediniz.

  Uyarılar;Hasta veya hastalıktan yeni çıkan yavru kedilere uygulamayınız.12 haftalıktan küçük yavru kedilere uygulamayınız.Göz ile temasından kaçınınız.Temas ederse derhal bol su ile yıkayınız.Olası bir iritasyon durumunda Veteriner Hekime başvurunuz. Damlayı uyguladığınız bölgeleri ara ara kontrol ediniz çünkü içeriğinde bulunan maddeler hassas yapıya sahip kedilerde alerjik reaksiyon gösterebilmektedir.Alerjik reaksiyon durumunda damlayı uyguladığınız bölgeleri şampuan ile yıkayınız.25 derecenin altında muhafaza ediniz.Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.