x
sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 5 ürün görüntüleniyor.
(0)
Hediye
  182,90 TL

  Kedi Pire ve Kene Ürünleri

  Kedilerde pire ve kene sorunu sıkça görülebilmektedir. En çok yaz mevsiminde dikkat edilmesi gereken bu soruna en etkili çözüm kedi parazit ilacı kullanmaktır. Yazın ayda bir, kışın ise 2-3 ayda bir kullanacağınız pire damlası, minik dostunuzda pire ve kene sorununu ortadan kaldıracaktır.

  Kedi Pire Tasması Ne İşe Yarar?

  Pire ve kene bakımı çok inatçı bir bakımdır ve doğru yapılmadığında sürekli tekrarlayabilir. Dış parazit olarak bilinen bu bakımda uzaklaştırıcı etkili kedi pire tasmaları da etkili bir üründür. Pire, dışarıdan eve gelen canlılardan biri olduğu için minik dostunuz her zaman risk altındadır. Kedi pire tasması kullanarak kedinizde oluşabilecek pire ve kene sorunlarını engelleyebilirsiniz. Ayarlanabilir özelliği bulunan tasmaları 6-8 ay koruyuculuk sağlar.

  Kedinizde bit ya da pire tarzı bir parazit varsa en doğru çözüm kedi pire ilacı olacaktır. Kedi pire tasmaları sadece parazitlerin bulaşmasını önler. Tedavi edici bir özelliği yoktur.

  Kedi Pire Tasması Fiyatları

  Pire tasmalarının fiyatları markaya göre değişkenlik gösterir. Sitemizde 29,90 ile 39,50 TL arası kedi pire tasması ürünleri bulabilirsiniz. Tasmaları sadece parazit önleyici olarak kullanabilirsiniz. Eklem ve kas sağlığı için kedi eklem ve kas bakımı kategorimizi inceleyebilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.