Royal Canin X-Small Ageing +12 Yaşlı Köpek Maması

Barkod : 3182550793858
Ürün Kodu : 119-0041.01
%19indirim
115,50 TL
93,90 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Kazancınız
:
21,60 TL
Parapuan
:
238.73
Agirlik
:
Paket
Fiyat
Adet
1,5 kg
93,90 ₺ 115,50₺
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Royal Canin X-Small Ageing +12 Yaşlı Köpek Maması

  4 kg’ın altındaki bu çok küçük köpekler MINI ailesinin çok büyük ve önemli bir kısmını oluşturur.
  Zayıf fiziksel yapılarına karşın güçlü karakterleri, onların şehir hayatına mükemmel şekilde adapte olmalarını sağlar. X-SMALL ırk köpekler her daim enerji doludur. Sağlıkları için günde üç öğün halinde dengeli bir mamayla beslenmeleri ve öğün aralarında atıştırmalıklardan uzak tutulmaları gerekmektedir.
  Hızlı ve yoğun büyüme dönemi
  Doğduğunda, X-SMALL ırk bir köpek yavrusu sadece birkaç yüz gram ağırlığındadır.Büyümesi ilk üç ay içinde oldukça hızlıdır. Ardından 10 aya kadar sürecek olan daha yavaş, ikinci bir büyüme evresine geçer. Yetişkinlik döneminde sağlıklı olabilmesi için hayatının bu ilk aylarında dengeli ve zengin bir mamayla beslenmesi gerekmektedir.
  SAĞLIKLI YAŞLANMA;Mamanın içeriği, sağlıklı köpeklerde yaşlanmayı destekleyen besin maddelerinin seçimiyle oluşturulur. EPA/DHA ve patentli antioksidan kompleksi içerir. Böbrek fonksiyonları, yaş ile birlikte azalabilir. X-SMALL Adult 12+, uygun miktarlı fosfor içeriği ile formüle edilir.
  KALP SAĞLIĞI;Mamanın formülünde, yaşlı köpeklerde kalp fonksiyonlarını desteklemek için gerekli besin maddeleri bulunur.
  DİŞ SAĞLIĞI;Kalsiyum bağlayan ajanlar sayesinde, tartar oluşumunu azaltmaya yardımcıdır.
  DİŞ SAĞLIĞI;Kalsiyum bağlayan ajanlar sayesinde, tartar oluşumunu azaltmaya yardımcıdır.
  Özel formülü sayesinde X-SMALL AGEING 12+, kolayca ıslatılıp yumuşatılarak, yaşlı köpeklerin iştahla yemesine yardımcı olur.
  SAĞLIKLI BAĞIRSAK GEÇİŞİ;Çok küçük ırk köpekler, kabızlığa yatkındır. Dengeli lif tüketimi (psilyum içerir), bağırsak geçişini kolaylaştırır ve yüksek sindirilebilir proteinler sayesinde dışkı kalitesine katkıda bulunur.
  İçindekiler-Bileşim
  Ağırlığı 4 kg a kadar olan çok küçük ırk köpekler için Pirinç, mısır unu, mısır, kurutulmuş kümes hayvanı eti, hayvansal yağlar, mısır gluteni, bitkisel protein ızolatı*, hidrolize hayvansal proteinler, hindiba küspesi, mineraller, balık yağı, soya yağı, kurutulmuş domates (likopen kaynağı), psilyum kabuk ve tohumları (%1), früktö-oligo-şakkaritler, hidrolize maya (manan-oligo-şakkarit kaynağı), hodan yağı, yeşil çay ve üzüm ekstraktı (polifenol kaynağı), kadife çiçeği ekstraktı (lutein kaynağı).
  Katkı Maddeleri (kg başına)
  Besleyici katkı maddeleri: A Vitamini 30200 İÜ, D3 Vitamini 800 İÜ, E1 (demir) 48 mg, E2 (iyot) 4,8 mg, E4 (bakır) 9 mg, E5 (manganez) 62 mg, E6 (çinko) 187 mg, E8 (selenyum) 0,1 mg. Teknolojik katkı maddeleri: Pentasodyum trifosfat 3,5 gr.
  *L.İ.P.: Yüksek sindirilebilirliği nedeniyle seçilen protein.
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.