x
sadsad x
asdasd
Paylaş:

Royal Canin Golden Retriever Adult Yetişkin Köpek Maması

Barkod : 3182550743440
Ürün Kodu : 119-0077.01
%24indirim
651,00 TL
494,00 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Kazancınız
:
157,00 TL
Parapuan
:
1482
Agirlik
:
12 kg
%24
İNDİRİM
651,00₺ 494,00 ₺
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (4)
 • Kampanya
 • Royal Canin Köpek Golden Retriever Adult Yetişkin Köpek Maması

  Köpeğinizin sağlıklı gelişimi için onun ihtiyacı olan besinleri karşılamanız gereklidir. Bu yüzden hangi köpek mamasını kullanacağınız, bu mamanın içerdiği besin değerleri ve köpeğinizi nasıl etkileyeceği son derece önemlidir.
  Royal Canin Golden Retriever Yetişkin Kuru Köpek Maması
  Royal Canin Golden Retriever köpek maması, 15 ayını doldurmuş yetişkin Golden Retriever ırkı köpekler için özel olarak geliştirilmiştir. İçerisinde bulunan dengeli yağ ve protein oranı vücudunun ihtiyacı olan enerji miktarını karşılar ve sağlıklı bir şekilde kilo artışı sağlar. Kalp sağlığını korurken aynı zamanda içeriğinde bulunan glukozamin ve kondrotin maddeleri iskelet ve eklemlerinin gelişmesine katkı sağlar. Böylece oyunları çok seven, neşeli köpeğinizin hareketleri kısıtlanmamış olur. Canlı ve parlak tüylerinin sağlıklı korunması için biotin ve yağ asitleriyle desteklenen bu mama ayrıca deriyi besleyerek tüyleri kuvvetlendirir.Diğer cinslerden daha fazla yemeğe eğilimli olan Golden ırkına özel geliştirilmiş şekli, boyutu ile daha çok çiğnemesine yardımcı olur ve çene yapısına uygundur. Aynı zamanda yüksek oranda sindirilebilir bir mamadır. İçeriğinde bulunan kurutulmuş kümes hayvanları eti, mısır, pirinç, buğday gibi tahıllar, bitkisel ve hayvansal proteinler, balık yağı, soya yağı, hodan yağı ve ayrıca hayvansal yağlar, bitkisel lifler, pancar küspesi ve mineraller;kolay sindirilebilir ve besin değerleri yüksek özellikte olması sebebiyle köpeğiniz için özel olarak seçilmiştir. İçeriğinde bulunan %29 protein, %16 yağ%6 kül; kalsiyum, lif, fosfor gibi besinlerle zenginleştirilmiştir. Köpek mamasını kullanırken köpeğinizin egzersizleri, oyunları dikkate alınarak aktiviteleri belirlenmeli ve günlük beslenme miktarı buna göre seçilmelidir. Kuru mamayla birlikte mutlaka taze içme suyu bulundurulmalı ve veteriner kontrolünde olmalıdır.
  Royal Canin Golden Retriever Yetişkin Kuru Köpek Maması
  Mamanın İçeriği;Kurutulmuş kümes hayvanları eti, mısır, pirinç, buğday, hayvansal yağlar, bitkisel proteinler, hidrolize edilmiş hayvansal proteinler, bitkisel lifler, pancar küspesi, balık yağı, mineraller, soya yağı, kurutulmuş domates, fsilyum kabuğuve tohumları, frukto oligosakkaritler, hidrolize edilmiş kabuklu hayvanlar(glukozamin kaynağı), hodan yağı, yeşil çay ve üzüm özü (polifenollerin kaynağı),kadife çiçeği özü, hidrolize edilmiş kıkırdak (kondroitin kaynağı), vitamin vemineraller.
  Mamanın Analizi;Ham protein% 25,0, ham yağ % 13,0, kül % 6,10, ham lif % 3,70, vitamin A 25.000 IU,vitamin D3 800 IU.
  Günlük verilen beslenme miktarları, köpeğinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir. Yukarıda belirtilen miktarlar optimal vücut ağırlığı sağlamaya yönelik olarak gerektiğinde arttırılabilir veya azaltılabilir.Kuru, serin,böcek ve haşereden uzak bir yerde ve paketin ağzı kapalı olarak saklayınız. Mümkünse hava almayan mama kovalarında muhafaza ediniz.Genel kural olarak, kuru mamanın yanında devamlı taze su bulundurulmalıdır.

  SİPARİŞ TESLİM UYARISI

  • Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir.
  • Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı-Eksik Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı ve paket teslim alınmamalıdır.
  • 444 72 50 telefon, 0 545 769 42 32 whatsapp yada info@petihtiyac.com mail adresimize durum mutlaka bildirilmelidir.
  • TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR.
  • Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka tarafımıza bildirilmelidir.
  • Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.


  DEĞİŞİM - İADE İŞLEMLERİ UYARISI

  • Teslim alınan ürünler iade veya değişim için gönderilirken (14 gün içerisinde ) paketlemeye dikkat edilerek ve faturası ile birlikte gönderilmelidir.
  • Gönderiler anlaşmalı kargo firması ile yapılmalıdır. Anlaşma dışı kargo firması ile yapılan gönderiler kabul edilmemektedir.
  • Gelen ürün kargo görevlisi yanında kontrol edilir ve hasarlı, ambalajı bozuk, kullanılmış vb olması durumunda teslim alınmadan iade gönderilir.
  • BÖYLE BİR DURUMDA İADE VEYA DEĞİŞİM İŞLEMİ YAPILAMAZ
  Not:Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri petihtiyac.com iptal etme hakkını saklı tutar.
  Ürün Özellikleri
  Köpeğinizin Irkı
  :
  Büyük Irk
  Protein Kaynağı
  :
  Tavuk
  Paket Ağırlığı
  :
  12 kg
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.