Pro Plan Somonlu Small & Mini Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması

Barkod : 7613035114890
Ürün Kodu : 106-0023.01
%20indirim
175,00 TL
139,90 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Kazancınız
:
35,10 TL
Parapuan
:
355.68
Agirlik
:
Paket
Fiyat
Adet
3 kg
139,90 ₺ 175,00₺
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Pro Plan Small & Mini Somonlu Küçük Irk Köpek Maması

  Çok sayıda hayvan sever günümüzde köpek sahiplenmektedir; bu şekilde hem içlerindeki hayvan sevgisini dışarı vurmaktadırlar hem de yalnızlıklarını paylaşmaktadırlar. Ancak köpek beslemek çok ciddi özen isteyen bir konudur. Hayvan sahiplerinin de bu konuda bilgili ve dikkatli olması gerekmektedir.
  Pro Plan Small & Mını Sensıtıve Küçük Irk Somon Etli Kuru Köpek Maması
  Hayvan sahiplerinin köpekleri için özen göstermeleri gereken çok sayıda konu vardır.Bunlar genel olarak tuvalet eğitimi, genel eğitimleri, gezdirilmeleri,temizlikleri ve beslenmeleri şeklinde sıralanabilir. Bu konuların içinde en önemlisi beslenmedir; beslenme olmadığında geri kalanların olması da mümkün değildir. Köpek beslenmesi çok teferruatlı bir konudur. Köpeklerin cinslerine ve yaşlarına göre vücut ihtiyaçları değişmektedir ve yiyecekleri yemekler de ona göre değişmelidir. Günümüzde köpek sahiplerinin büyük bir kısmı hayvanlarını beslemek için kuru mama tercih etmektedir; çünkü kuru mamalar köpeklerin sindirim sistemleri için diğer yiyeceklere kıyasla daha sağlıklıdır ve tehlikesi yoktur. Ancak kuru köpek mamaları da köpeklerin cinslerine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin Pro Plan Küçük Irk Somon Etli Kuru Köpek Maması 3 Kg ürünü adından da anlaşıldığı üzere küçük ırklardaki köpekler için geliştirilmiştir ve somon balığı ile zenginleştirilmiştir.Protein ve karbonhidrat açısından zengin olan Pro Plan Küçük Irk Somon Etli Kuru Köpek Maması 3 Kg ürünü aynı zamanda küçük ırkların zor yiyecek beğenme sorununu da ortadan kaldırarak iştahsızlığın önüne geçiyor.Aynı zamanda dişlerde tartar oluşumunu da azaltan bu mama ağız sağlığı için de faydalıdır.
  Köpeğinizin İştahsızlığına Çözüm:İçeriğindeki gerçek somon eti, pirinç ve mısır ile hassas küçük ırk köpeklerinin sindirim sistemine uygundur.
  Mamanın İçeriği:Somon balığı eti, mısır,kurutulmuş hayvansal protein, mısır gluteni, pirinç, mısır unu, hayvansal yağ,sakatat, pancar küspesi, mineraller ve vitaminler, bitkisel lif, tuz, bakırsülfat, takoferolce zengin ekstrakt.
  Mamanın Analizi:Ham protein % 27,ham yağ % 15,8 - 24,6, ham selüloz % 5,4, su % 10,ham kül % 7,7, kalsiyum % 0,8 - 1,4, fosfor % 0,6 -1,2, sodyum % 0,35 - 0,6, A vitamini 15000 IU/kg,D3 vitamini 750 IU/kg, E vitamini 500 mg/kg, HCL'de çözülmeyen kül % 0,43

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.