x
sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 8 ürün görüntüleniyor.
(0)
738,00 TL
626,90 TL
Sepette %15 indirim ile 532,87 TL
(0)
Hediye
  155,59 TL
  144,31 TL
  Sepette %15 indirim ile 122,66 TL

  Kedi Tırnak Bakımı

  Minik dostunuz hiç evden çıkmayan bir kediyse ve dışarı ile bir bağlantısı yoksa kedi tırnak bakımı son derece önemlidir. Düzgün ve düzenli tırnak bakımı pati aralarında sıklıkla görülen pisi pisi otu kazalarının da önüne geçmiş olur. İyi bir tırnak bakımı aynı zamanda iyi bir pati bakımı demektir.

  Kedi Tırnak Makası Fiyatı ve Tavsiyeler

  Kedilerin tırnak bakımı söz konusu olduğunda ihtiyacınız olan en önemli aksesuar kedi tırnak makasıdır. Kedilere özel olarak üretilen kedi tırnak makasları, şekil olarak normal bir küçük makasa çok benzer. Normal makasla arasındaki fark, sivri kısmının tırnak kesimine uygun olmasıdır. Bu şekilde kedinizin tırnağını çok kolay bir şekilde kesebilirsiniz.

  Diğer kedi tırnak makası çeşitleri de giyotin tırnak makaslarıdır. Diğer ürünler kadar yaygın kullanılmasa da bu tarz makasları da seçebilirsiniz.

  Kedi tırnak makası fiyatları genel olarak oldukça uygun fiyata sahiptir. 15-25 TL arası istediğiniz tarzda bir tırnak makası bulabilirsiniz.

  Kedi Tırnak Bakımı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  Öncelikle kedilere doğal yaşamlarında tırnak bakımının gerekmediğini bilmelisiniz. Ciddi bir sağlık rahatsızlığı yoksa doğal yaşamlarında kedilerin tırnaklarına müdahale edilmemelidir. Sürekli dışarı çıkan minik dostunuzun da tırnaklarını kesmemelisiniz. Çünkü tırnaklar kedilerin en büyük silahıdır ve kendilerini korurlar. Tırnakları kısa olan bir kedi, kendini dışarıda güvende hissetmez. Bu nedenle sadece hiç dışarı çıkmayan kedilerin tırnakları kesilmelidir.

  Evcil kedilerde uzun tırnak hem evdekileri hem de kedinizi rahatsız eder. Tırnak kesimi konusundaki diğer önemli konu ise kan damarını kesmemektir. Tırnağın alt kısmına fazla inmeden sivri uçlarını keserseniz kediniz de acı çekmeyecektir. Aksi bir durumda veteriner hekiminize danışmanızı tavsiye ederiz.

  Genellikle yaz aylarında kedilerde sıklıkla görülen pire ve kene problemlerine karşı kedi pire ve kene ürünleri kategorimizi inceleyebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.