sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 1 ürün görüntüleniyor.

Kedi Göz Bakımı

İnsanlarda olduğu gibi kedilerde de göz bakımı son derece önemlidir. Kedinizin gözünde herhangi bir sorun görürseniz vakit geçirmeden veteriner hekiminize danışmamalısınız. İleride doğabilecek rahatsızlıklar için ise kedi göz bakımı kategorimizdeki ürünlere göz atabilirsiniz.

Kedinizin gözleri canlı ve parlak olmalıdır. Akıntı, kırmızı ya da yeşil renk bozuklukları olmamalıdır. Gözlerinin çizik ya da bulanık olmamasına dikkat etmelisiniz. Göz kenarlarında çapak ve akıntı olduğu takdirde veteriner hekiminize danışmalısınız. Aksi halde ciddi bir hastalığın başlangıcı olabilir. Minik dostunuzun gözlerini haftada 2 defa temizleme solüsyonları ile temizleyebilirsiniz. Bu temizlik, göz çevresinde oluşabilecek mikroorganizmaların göze etki etmeden önce temizlenip yok edilmesini sağlar.

Kedilerde göz bakımı olduğu kadar tüy ve deri bakımı da önem teşkil eder. Kedi tüy ve deri bakımı kategorimizde tüy bakımı için ihtiyacınız olan tüm ürünlere en uygun fiyatlardan ulaşabilirsiniz.

Kedi Göz Yaşı Lekesi Çıkarıcı

Göz etrafında gözyaşı akıntıları nedeniyle lekeler oluşmaktadır. Bu lekeler zaman içerisinde bu bölgedeki tüylerin dökülmesine ve göz hassasiyetinin artmasına yol açabilir. Kullanacağınız gözyaşı lekesi çıkarıcı ile kedinizin göz sağlığına destek olabilirsiniz. Ürünü kullanırken haftada bir iki kez bölgeyi doğal rengine dönene kadar uygulamak yeterli olacaktır. Kullanımı son derecede pratik olan bu ürüne sitemizden sahip olabilirsiniz.

Kedilerde Göz Bakımı Nasıl Yapılır?

Kedilerin göz bakımını yapmak aslında oldukça kolaydır. Öncelikle kedinizin gözlerindeki mukus dokusundan uzak durması sağlanmalıdır. Bunun için size tavsiyelerimiz şu şekildedir:

  • Sizlere sunduğumuz kedilerde göz bakımı ürünleri kedilerinizin göz sağlığını destekleyen ve bakteri oluşumunu engelleyen ürünlerdir. Ürünlerimiz ile kedilerinizin göz sağlığını en iyi şekilde destekleyebilirsiniz.
  • Kedinizin göz çevresindeki fazla tüyleri almalısınız. Özellikle bu bölgeye düşmüş tüyler varsa göze kaçmadan bu tüyleri almalısınız.
  • Kedinizin göz çevresini temiz tutmalısınız. Bu bölgede akıntı görülür. Gözyaşı temizleyici ile bu akıntıyı düzenli olarak temizlemelisiniz. Bunun için size sunduğumuz etkili ve güvenli gözyaşı temizleyiciyi kullanabilirsiniz.
  • Göz temizleme mendilleri ile göz çevresini temizleyebilirsiniz. Özellikle kedinizde çok sık akıntı oluyorsa bu mendiller size büyük kullanım kolaylığı sağlayacaktır.
  • Göz temizleme solüsyonları kullanabilirsiniz. Bu solüsyonları kedinizin göz çevresine birkaç damla damlatarak uygulayabilirsiniz. Daha sonra kedinizin göz çevresini mendil yardımıyla temizleyebilirsiniz. Çok bastırmadan uygulama yapmaya özen göstermelisiniz.
  • Göz bakımını haftada 1-2 kez yapmanızı öneririz. Eğer tüm bu önlemlere rağmen gözde mukuslu, mat ya da kırmızı bir görünüm ya da kedinizin gözünde normal olmayan bir akıntı varsa bir veteriner hekime danışmanızı tavsiye ederiz.

Kedi Göz Bakımı Ürünü Fiyatları

Kedinizin sağlıklı ve parlak gözlere sahip olmasını mı istiyorsunuz? Kedinizin göz sağlığını destekleyecek ürünlere ekonomik kedi göz bakım fiyatları ile ulaşabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlar ile size sunduğumuz ürünlerimizi kampanyalı fiyatlarla satın almak için hemen ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.