sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 1 ürün görüntüleniyor.
(1)
174,00 TL
147,90 TL
Sepette %15 indirim ile 125,72 TL

Kedi Ağız ve Diş Bakımı

Kedilerde ağız ve kedi göz bakımı son derece önemlidir. Erken yaşlarda alınmayan önlemler ilerleyen zamanlarda çok daha ciddi sorunlara yol açabilir. Bu nedenle mutlaka sağlık ürünlerinden kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Minik dostunuzun pembe sağlık diş etleri olmalıdır. Diş köklerinde kızarıklık, şişlik, kötü ağız kokusu ve çürükler olmamalıdır. Düzenli olarak mutlaka dil sağlığına dikkat etmelisiniz. Aksi halde dildeki aftlar herpesvirüs ve feline calicivirüs hastalıklarına yakalanabilir.

Kedilerde ağız bakımı son derece önemlidir. Erken yaşlarda alınmayan önlemler ilerleyen zamanlarda çok daha ciddi sorunlara yol açabilir. Bu nedenle kedi ağız ve diş bakımı ürünleri kullanmalısınız. Böylelikle kedinizin ileride yaşayacağı diş ve diş eti hastalıklarının ve diş kaybının önüne geçebilirsiniz.

Kedilerde Ağız ve Diş Bakımının Önemi

Minik dostunuzun pembe sağlık diş etleri olmalıdır. Diş köklerinde kızarıklık, şişlik, kötü ağız kokusu ve çürükler olmamalıdır. Düzenli olarak mutlaka dil sağlığına dikkat etmelisiniz. Aksi halde dildeki aftlar herpesvirüs ve feline calicivirüs hastalıklarına yakalanabilir. Hem ağız hastalıklarının önüne geçmek hem de minik dostunuzun mutlu bir hayat sürmesi için ağız bakımı çok önemlidir.

Olası ağız ve diş problemlerinde kedinizi en kısa sürede veterinere götürmeniz hayati öneme sahiptir. Bu nedenle bir problemle karşılaştığınızda hemen en yakınınızdaki veterinere başvurunuz.

Kedi Ağız ve Diş Bakımı Ürünleri

Pet İhtiyaç olarak sizlere kedilerinizin ağız ve diş bakımını en iyi şekilde yapmanızı sağlayacak kedi ağız bakımı ürünleri sunuyoruz.

  • Kedi Ağız Bakım Seti: Kedilerinizin ağız bakımını en iyi şekilde yapmanızı sağlayacak ürünlerin yer aldığı settir. Bu set ile kedinizin ağız bakımını eksiksiz bir şekilde yapabilirsiniz.
  • Bakteri Önleyici Ağız Bakım Suyu: Kedilerde pek çok hastalık bakteriler nedeniyle gerçekleşmektedir. Kedilerinize vereceğiniz ağız bakım suyu ile ağız ve diş sağlığını en iyi şekilde yapabilirsiniz. Bakterileri yok ederek hastalıkların önüne geçebilirsiniz.
  • Tartar Önleyici Ağız Bakım Çubuğu: Kedilerin dişlerinde tartar oluşumu çok sık görülmektedir. Ağız bakım çubuğu ile tartar oluşumunun önüne geçerek kedinizin sağlıklı dişlere sahip olmasını sağlayabilirsiniz. İçerisinde yer alan kedi nanesi kedilerin direkt dikkatini çekmektedir. Böylelikle kediniz kendi isteği ile ağız bakım çubuğunu kullanmaktadır. Kedinizi zorlamadan kullanabileceğiniz bir ağız bakım ürünü arıyorsanız bu ürün tam size göre!
  • Kedi Ağız Bakımı Gargarası: Sizlere sunduğumuz kedi diş bakımı ürünleri arasında yer alan gargara plak ve tartar oluşumunu önlemektedir. Gargara ile kedinizin ağız kokusunu kolaylıkla giderebilirsiniz. Plak ve tartar oluşumunu önleyerek kedinizin diş çürümesi, diş kaybı ve diş eti hastalıkları yaşamasının önüne geçebilirsiniz.
  • Diş Fırçası: Kedinizin dişlerini diş etlerine zarar vermeden temizlemenizi sağlayan ürünlerdir. Diş fırçası kedilerinizi rahatsız etmeden dişlerini kolaylıkla fırçalayabileceğiniz ürünlerdir.

Hafta bir-iki kere ürünlerimizle kedinizin sakin bir anında ağız bakımını kolaylıkla yapabilirsiniz. Kedinizin ağız florasına uygun olarak üretilen ürünlerimiz ile kedilerinizin ağız ve diş sağlığını koruyabilirsiniz.

Kedi Ağız ve Diş Bakımı Ürün Fiyatları

Sizlere sunduğumuz kedi ağız bakımı fiyatları oldukça makul ve bütçe dostudur. Ürünlerimiz arasından kediniz için en doğru seçimi kolaylıkla yapabilir ve sağlıklı, huzurlu bir hayat geçirmesini sağlayabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.