sadsad x
asdasd

Doggie Ayarlanabilir Özellikli Dokumadan El Yapımı Köpek Gezdirme Kayışı Purple

Barkod : 8680782114588
Ürün Kodu : 549-0152.01
%27indirim
95,00 TL
69,50 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Kazancınız
:
25,50 TL
Parapuan
:
208.5
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Doggie Ayarlanabilir Özellikli Dokumadan El Yapımı Köpek Gezdirme Kayışı Purple


  EĞİTİM SERİSİ;Eğitim Serisi köpek gezdirme tasması, daha çok profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış olan ürünlerdir. Evcil dostumuzun eğitiminde, sahibine yardımcı olmak üzere tasarladığımız özel ürünlerdendir.

  KONFOR NYLON SERİSİ;Konfor Nylon Serisi ürünler, köpek uzatması yapımı ve evcil hayvanlarımızın konforu için özel olarak tasarlanmıştır. Nylon dokuma altına, yumuşak dolgu malzemesi yastıklanmış ve dikilerek birleştirilmiştir.

  KLASİK SERİSİ;Klasik Serisi geçmişten günümüze kabul görmüş, basit ama işlevsel, tüm özellikleri bünyesinde barındıran, ismiyle müsemma, doğal derilerden yapılmış klasik ürünlerdir.

  NYLON DOKUMA;Firma olarak seçtiğimiz nylon dokumalar, dokuma gezdirme kayışı için yüksek kaliteli polyamit elyaf kullanılarak üretilmiştir. Bu polyamit liflerden dokunan kumaşlar, kötü hava koşullarına ve yırtılmaya karşı oldukça dayanıklıdırlar. Bu tür ipliklerden çoğunlukla paraşüt ipi, emniyet kemeri gibi kalite gerektiren hassas malzemeler yapılmaktadır. Aynı zamanda nylon ürünlerimiz, yapısı itibarıyla sağlamlık ve dayanıklılık amaçlarıyla tercih edilmelerinin yanı sıra, çok canlı renk seçenekleri, yumuşak bir yapı ve çekici görünümü sayesinde aksesuarlarda sıkça tercih edilmektedir.

  DÖKÜM KARABİNALAR ;Karabina kancalarımız, Uzun süren araştırmalar ve teknik detaylar sayesinde pet ürünlerine, mükemmel uyum sağlamakta, sağlamlık ve kullanım kolaylığı getirmektedir. Ürünümüz, paslanmaya karşı yüksek dayanımlı krom kaplama ile tamamlanmıştır.

  ÇOK AYARLI GEZDİRME; Gezdirme tasması ürünümüzü, özel tasarımı ve çok ayarlı olan yapısı sayesinde, birçok şekilde kullanmak mümkündür.

  Örneğin:

  1) 120cm: kısa gezdirme olarak

  2) 200cm: uzun gezdirme olarak

  3) Çift köpek Gezdirme olarak

  4) Belinize veya omzunuza takarak kullanabilirsiniz.

  KULLANIM TAVSİYELERİ VE UYARILAR

  * Dokuma gezdirme tasması olan ürünlerimizin çamurlu ve aşırı kirli ortamlarda kullanıldıktan sonra muhakkak nemli bir bezle silinip temizlenmesi ve buna ek olarak belli periyotlarda temizliğinin yapılması ürünün kullanım ömrünü uzatacaktır.

  * Tüm gezdirme kayışı modellerimiz tamamen gezdirme amaçlı olduğundan dolayı ASLA evcil hayvanınızı bağlama amacıyla kullanılmamalıdır. Bunun için bahçe bağlama zincirlerini kullanmanızı öneririz.
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.