x
sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 14 ürün görüntüleniyor.
(0)
2.220,00 TL
1.886,90 TL
Sepette %15 indirim ile 1.603,87 TL
(0)
7.166,70 TL
Sepette %15 indirim ile 6.091,70 TL
(0)
Hediye
  639,00 TL
  511,50 TL

  Yuvalı Kedi Yatakları

  Kediler, mizaçları gereği dar ve sıkışacakları alanları çok severler. Bu nedenle özellikle küçük kutuları kendilerine adeta mesken edinirler. Bu da çoğu zaman kedi yataklarına hiçbir ilgi göstermemelerine neden olur. Bunun bilinciyle hareket ediyor ve sizlere sunduğumuz yuvalı kedi yatağı ile kedinizin severek vakit geçireceği alanlar hazırlamanıza yardımcı oluyoruz.

  Yuvalı Kedi Yatak Modelleri


  Sizlere sunduğumuz yuvalı kedi yatak modellerimiz pek çok farklı özellikte olabilmektedir. Birkaç modelimizden örnek vermek gerekirse;


  Oyun Alanlı Yuvalı Kedi Yatağı: Kedinizin oyun oynayabileceği tünelimsi yataklardır. Böylelikle kediniz hem oyun oynayarak enerjisini atmakta hem de daha sonrasında güzelce dinlenebilmektedir.


  İki Katlı Yuvalı Kedi Yatağı: Kediler bir mekanı sevdikten sonra orayı mesken haline getirirler. Ancak mekanı ilgi çekici kılmak kedinizin yatağını daha çok sevmesini sağlayacaktır. Size sunduğumuz yuvalı kedi yatağı modelleri arasında yer alan katlı modeller kedinizin dinlenebileceği çoklu alanlar sunar.


  Terlik Yuvalı Kedi Yatağı: Bu modelimiz peluş bir terlik şeklindedir. İç kısma doğru daralan yapısı minik dostunuzun hemen ilgisini çekecektir.


  Kedi yatağı modellerimize ekonomik yuvalı kedi yatağı fiyatları ile ulaşmak için hemen ürünlerimizi inceleyin!

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.