Royal Canin İnstinctive Gravy Yetişkin Kedi Konservesi Pouch

Barkod : 9003579308936
Ürün Kodu : 119-0027.01
%16indirim
7,00 TL
5,90 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Parapuan
:
17.7
Paket
Fiyat
Adet
6 Adet-85 Gr
34,50 ₺ 40,00₺
12 Adet-85 Gr
67,50 ₺ 84,00₺
85 Gr
5,90 ₺ 7,00₺
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Royal Canin İnstinctive Gravy Yetişkin Kedi Pouch

   
  Kısaca, ona iyi gelir.
   
  Royal Canin’in kedi beslenmesi konusunda uzmanlığının meyvesi olan “FELINE HEALTH NUTRITION” yaş mama grubu, Sağlıklı Beslenme (Health Nutrition) uğraşımızın en yeni başarısıdır. Her zaman olduğu gibi, bu yenilik de tarihi felsefemize dayanmaktadır: Önce kediler. Günümüzde, kedilerin özel beslenme gereksinimlerini karşılamak ve onların lezzet taleplerini yerine getirmek için formüle edilen Royal Canin yaş mama serisi, besleyici ve sağlıklı gıdalar olarak ön plana çıkmaktadır.
   
  Sos ya da jöle içinde hazırlanan besinler, mus kıvamında veya iri parçalar halinde sunulmaktadır. Kilo kontrolünü sağlayan, üriner sistem sağlığını koruyan, doğal savunma mekanizmasının geliştirilmesine destek olan ve bunun gibi pek çok özelliğe sahip yaş kedi maması çeşitleri, kedinizin özel ihtiyaçlarını en sağlıklı şekilde karşılarken onun damak zevkine de hitap etmeyi başarır.
   
  Su alımını artırarak idrar sağlığını korumaya destek olan, enerji alımını azaltarak tokluk hissini iyi bir şekilde sağlayan Royal Canin yaş kedi mamaları; metabolizmaya sağladığı faydaların yanı sıra, kedi ve sahipleri arasında duygusal bağı da kuvvetlendirir. Gerek diş eti hassasiyeti sorunu yaşayan ya da yavruluk dönemindeki kedilerin rahatlıkla tüketebileceği gıdalar olan, gerekse besin takviyesi olarak tercih edilebilen yaş kedi mamaları, sağlıklı beslenme açısından önem taşımaktadır.
   
  Geniş bir kedi ürünleri yelpazesine sahip olan Royal Canin’de, kedinizin yaşına ve özel ihtiyaçlarına göre en uygun olan yaş kedi mamasını bulabilir, onun için tam ve dengeli beslenme programını oluştururken kuru ve yaş mamayı karıştırarak kullanabilirsiniz.
   
  İÇGÜDÜSEL TERCİH
  INSTINCTIVE, yetişkin kediler tarafından içgüdüsel olarak tercih edilen ideal besin profiline uygun olarak formüle edilmiştir.
  SAĞLIKLI ÜRİNER SİSTEM
  Sağlıklı bir üriner sistem oluşumuna yardımcı olur.
  İDEAL KİLOYU KORUR
  İdeal kiloyu korumaya yardımcıdır.
  İçindekiler-BİLEŞİM:
  Et ve hayvansal türevler, balık ve balık türevleri, bitkisel protein ekstraktları, tahıllar, bitkisel kaynaklı türevler, mineraller, çeşitli şekerler.
  KATKI MADDELERİ (kg başına):
  Besin katkıları: Vitamin D3: 35 IU, E1 (Demir): 3 mg, E2 (İyot): 0,35 mg, E4 (Bakır): 2,8 mg, E5 (Manganez): 0,9 mg, E6 (Çinko): 9 mg.


Yandex.Metrica Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.