sadsad x
asdasd
Paylaş:

Royal Canin British Shorthair Yetişkin Kedi Maması

Barkod : 3182550756402
Ürün Kodu : 119-0022.01
%10indirim
65,00 TL
58,50 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Kazancınız
:
6,50 TL
Parapuan
:
175.5
400 gr
58,50 ₺ 65,00₺
2 kg
165,50 ₺ 214,00₺
4 kg
283,90 ₺ 384,00₺
10 kg
562,50 ₺ 801,00₺
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (2)
 • ​Royal Canin British Shorthair Yetişkin Kedi Maması 

  Royal Canin, kedi beslenmesi alanında kedileri farklı kılan kıstasları her zaman dikkate almıştır: Yaş, yaşam tarzı, hassasiyetler gibi… Ve geçtiğimiz 10 yıl içinde, safkan kediler için özel bir ürün grubu olan ırka özel kedi mamalarını geliştirerek, bu mükemmellik vizyonuna yeni bir boyut kazandırmıştır. Hayvanların gerçek besinsel ihtiyaçlarını öngören bilgisi ve üretici ağıyla yakın ortaklığı sayesinde Royal Canin Araştırma & Geliştirme Bölümü, her ırkın özelliklerini göz önüne alan kedi maması çeşitlerini sunmuştur. Dünyada saf ırk kedilere özel olan tek seriyi geliştiren Royal Canin’de; İran, Siyam, British Shorthair, Sphynx gibi kedi ırkları için özel olarak üretilen kedi mamalarını bulabilirsiniz.Siz de Royal Canin kedi mamalarını inceleyerek kedinizin ırk özelliklerine bağlı olarak ortaya çıkan gereksinimlerine yönelik en ideal beslenme programını oluşturabilirsiniz.
  ÖZEL BRITISH SHORTHAIR ÇENE YAPISI:Özel olarak tasarlanmış geniş ve kıvrımlı bu mama, British Shorthair kedilerin geniş çenesine uyarlanmıştır. Bu özel mama ağız hijyenini desteklemeye yardımcı olmak için kavramayı kolaylaştırıpçiğnemeye teşvik eder.ÖZEL FORMÜL - L-KARNİTİN VE TAURİN.Özel Formül - L-karnitin ve taurin 
  KAS YAPISI:British Shorthair ırkı kediler sağlam, ağır ve kaslı bir vücut yapısına sahiptir. KAS YAPISI Özel uyarlanmış protein seviyesi kas kütlesi gelişimine katkıda bulunur 
  L-KARNİTİN:Yağların daha iyi metabolize olması için L-karnitin ile zenginleştirilmiştir. 
  KEMİK & EKLEM SAĞLIĞI:British Shorhair ırkı kedilerin güçlü vücudu kemik ve eklemlerine baskı uygulayabilir. KEMİK & EKLEM SAĞLIĞI Formulated to support healthy bones and joints. Enriched with Omega 3 fatty acids (EPA and DHA).
  KALP SAĞLIĞI:Kalp sağlığını desteklemek için taurin, EPA ve DHA ile zenginleştirilmiştir.
  ÜRİNER SİSTEM SAĞLIĞI:Yetişkin kedilerin üriner sistemini korumaya yardımcı olacak şekilde dengeli mineraller ile formüle edilmiştir.
  SEVİMLİ TOMBUL BİR YÜZ:Geniş bir göğüs Kısa, yoğun ve yumuşak tüyler Geniş ve yuvarlak bir yüz
  İçindekiler-Bileşim
  Kurutulmuş kümes hayvanı proteini, pirinç, bitkisel protein izolatı*, hayvansal yağlar, mısır, mısır gluteni, bitkisel lifler, hidrolize hayvansal proteinler, hindiba küspesi, balık yağı, soya yağı, mineraller, mayalar ve ilgili kısımlar, frukto-oligosakkaridler, hidrolize maya (manno- oligo-sakkarid kaynağı), hodan yağı, hidrolize kabuklular (glukozamin kaynağı), kadife çiçeği ekstraktı (lutein kaynağı), hidrolize kıkırdak (kondroiti kaynağı).
  *L.İ.P.: Yüksek sindirilebilirliği nedeniyle seçilen protein.
  Katkı Maddesi (kg başına)
  Besin katkıları: A Vitamini: 31000 IU, Vitamin D3: 800 IU, E1 (Demir): 40 mg, E2 (İyot): 4 mg, E4 (Bakır): 12 mg, E5 (Manganez): 51 mg, E6 (Çinko): 154 mg, E8 (Selenyum): 0,08 mg, L-karnitin: 200 mg, Torin: 2,6 gr - Teknolojik katkı maddeleri:Tortul kaynaklı klinoptilolit: 10 gr - Koruyucular - Antioksidanlar.
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.