Royal Canin Babycat İnstinctive Yavru Kedi Konservesi

Barkod : 9003579311660
Ürün Kodu : 119-0035.01
%5indirim
21,50 TL
20,50 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Kazancınız
:
1,00 TL
Parapuan
:
52.12
Paket
Fiyat
Adet
6 adet-195 gr
116,50 ₺ 129,00₺
195 gr
20,50 ₺ 21,50₺
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Royal Canin Babycat İnstinctive Yavru Kedi Konservesi

  Kısaca, ona iyi gelir.
  Royal Canin’in kedi beslenmesi konusunda uzmanlığının meyvesi olan “FELINE HEALTH NUTRITION” yaş mama grubu, Sağlıklı Beslenme (Health Nutrition) uğraşımızın en yeni başarısıdır. Her zaman olduğu gibi, bu yenilik de tarihi felsefemize dayanmaktadır: Önce kediler. Günümüzde, kedilerin özel beslenme gereksinimlerini karşılamak ve onların lezzet taleplerini yerine getirmek için formüle edilen Royal Canin yaş mama serisi, besleyici ve sağlıklı gıdalar olarak ön plana çıkmaktadır.
  Sos ya da jöle içinde hazırlanan besinler, mus kıvamında veya iri parçalar halinde sunulmaktadır. Kilo kontrolünü sağlayan, üriner sistem sağlığını koruyan, doğal savunma mekanizmasının geliştirilmesine destek olan ve bunun gibi pek çok özelliğe sahip yaş kedi maması çeşitleri, kedinizin özel ihtiyaçlarını en sağlıklı şekilde karşılarken onun damak zevkine de hitap etmeyi başarır.
  Su alımını artırarak idrar sağlığını korumaya destek olan, enerji alımını azaltarak tokluk hissini iyi bir şekilde sağlayan Royal Canin yaş kedi mamaları; metabolizmaya sağladığı faydaların yanı sıra, kedi ve sahipleri arasında duygusal bağı da kuvvetlendirir. Gerek diş eti hassasiyeti sorunu yaşayan ya da yavruluk dönemindeki kedilerin rahatlıkla tüketebileceği gıdalar olan, gerekse besin takviyesi olarak tercih edilebilen yaş kedi mamaları, sağlıklı beslenme açısından önem taşımaktadır.
  Geniş bir kedi ürünleri yelpazesine sahip olan Royal Canin’de, kedinizin yaşına ve özel ihtiyaçlarına göre en uygun olan yaş kedi mamasını bulabilir, onun için tam ve dengeli beslenme programını oluştururken kuru ve yaş mamayı karıştırarak kullanabilirsiniz.
  İLK EVRE KOLAY BAŞLANGIÇ
  Evredeki yavru kediler için, MOTHER & BABYCAT'in yumuşak yapısı katı gıdaya geçişi kolaylaştırır.
  İÇGÜDÜSEL TERCİH
  Besin içerikleri, yavru ve gebe kediler tarafından içgüdüsel olarak tercih edilir.
   
  BAĞIŞIKLIK SİSTEM DESTEĞİ
  Evredeki yavru kedinin doğal savunmasını desteklemeye yardımcı olur.
  İçindekiler-BİLEŞİM
  Et ve hayvansal türevler, tahıllar, katı ve sıvı yağlar, bitkisel kaynaklı türevler, süt ve süt türevleri, mineraller, mayalar, çeşitli şekerler.
  KATKI MADDELERİ (kg başına)
  Besleyici katkı maddeleri: D3 Vitamini 290 İÜ, E1 (demir) 3,5 mg, E2 (iyot) 0,1 mg, E4 (bakır) 0,9 mg, E5 (manganez) 1,1 mg, E6 (çinko) 11 mg
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.