Paket
Fiyat
Adet
1 adet
73,00₺ 57,90 ₺
Paket
Fiyat
Adet
Lazer
52,00₺ 38,90 ₺
Paket
Fiyat
Adet
11 cm
347,00₺ 276,90 ₺
Paket
Fiyat
Adet
1 adet
239,66₺ 148,50 ₺
Paket
Fiyat
Adet
Lazer
256,00₺ 214,90 ₺

Lazer Kedi Oyuncağı

Kediler, hareket eden her şeyi kendilerine hedef olarak alabilirler. İçlerinde adeta bir hareket sensörü vardır. Bu nedenle kedi oyuncaklarının birçoğu hareket üzerinedir. En bilinen ve her zaman en popüler olan kedi oyuncağı ise kedi lazeri olmuştur.

Kedi Lazeri Ne İşe Yarar?

Genelde kırmızı ya da yeşil ışık saçan bu oyuncaklar, en ilgisiz kediyi bile harekete geçirebilir. Harika bir egzersiz oyuncağıdır. Dakikalarca lazer ışığının peşinde koşup onu yakalamaya çalışır. Minik dostunuzun kilo almasını engellemek istiyor ve formunu korumasını istiyorsanız kedi lazeri bunun için en uygun oyuncak olacaktır.

Kedi lazeri ile minik dostunuzu oynatırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Lazeri kedinizin gözüne asla tutmamalısınız. İnsan gözü için de tehlikeli olan lazer ışığı, kediler için de aynı tehlikeyi taşır.

Kedinizi lazerle oynatırken ara sıra lazer ışığını yakalamasına izin vermelisiniz. Çünkü kediler doğası gereği avcı ruhlu hayvanlardır. Avlanmak, onlar için hayat ritüeli olduğu için lazer ışığını da bir av olarak görür. Bazen lazer ışığını yakalamaları, özgüvenlerini yitirmemeleri açısından önemlidir. Bu durum kedi oltası gibi oyuncaklar için de geçerlidir. Kedinizi oynatırken hem eğlenmesini hem avlanmasını sağlamalısınız.

Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.