x
sadsad x
asdasd
Filtrele
Toplamda 9 ürün görüntüleniyor.

Kedi Çadırı

Sevimli dostunuzun severek vakit geçireceği bir alan yaratmak mı istiyorsunuz? Size sunduğumuz kedi çadırı modelleri ile kedinizin huzurlu ve rahat vakit geçireceği bir mekana hemen sahip olabilirsiniz.

Kedi Çadırı Özellikleri

Minik dostunuzun huzurlu, mutlu ve rahat bir şekilde vakit geçirebilmesi için kedi çadırlarımızı pek çok özelliğe sahip olan ürünlerden seçiyoruz. Genel olarak ürünlerimizin özellikleri şu şekildedir:

  • Size sunduğumuz kedi çadır modelleri sınıf dokuma kumaşlardan üretilmektedir. Böylelikle kaliteli ve uzun ömürlü bir ürüne sahip olursunuz.
  • Ürünlerimizin iç dolgusu çok rahat elyaf ve peluş kumaşlardan oluşmaktadır. Böylelikle minik dostunuzun konforlu bir şekilde vakit geçirmesi sağlanmaktadır.
  • Ürünlerimiz hayvan sağlığına hiçbir zarar vermeyen materyallerden üretilmektedir.
  • Kedi çadırları, kapalı yapısı ile kedilerin ilgisini çekmektedir. Kedinizin ilgisini çeken ve severek vakit geçireceği bir alan hazırlayabilirsiniz.

Kedi Çadırı Fiyatları

Petihtiyac.com kedi çadırlarımız oldukça makul ve bütçe dostu kedi çadırı fiyatları ile sizlere sunulmaktadır. Kedinizin seveceği bir mekan hazırlamak istiyor ancak bütçenizi aşmamasını istiyorsanız hemen ürünlerimizi inceleyin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.