sadsad x
asdasd
Paylaş:

Felicia Az Tahıllı Tavuklu Kısırlaştırılmış +7 Kuru Kedi Maması

Barkod : 8681299606641
Ürün Kodu : 545-0010.01
%19indirim
105,00 TL
85,00 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Kazancınız
:
20,00 TL
Parapuan
:
255
Agirlik
:
2 kg
%19
İNDİRİM
105,00₺ 85,00 ₺
12 kg
%19
İNDİRİM
370,00₺ 310,00 ₺
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Felicia Az Tahıllı Tavuklu Kısırlaştırılmış +7 Kuru Kedi Maması

  Kısırlastırlımış kedilerin enerji ihtiyaçları diğerlerine oranla daha azdır.Kısırlaştırma operasyonu sonrası kedilerin fiziksel aktivitelerinde meydana gelen azalmaya bağlı olarak ortaya çıkan temel olumsuzluklar arasında kilo artışı gelir.Felicia Az Tahıllı Tavuklu Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması kısırlaştırma operasyonu sonrası kilo alma eğilimi artan kedilerin tüm besinsel ihtiyaçları dikkate alınarak hazırlanmış bir mamadır.Harket oranlarında azalma olur.Buna bağlı olarak yetişkin maması tüketilmesi sağlıkları açısından olumlu olmaz.Felicia Az Tahıllı Tavuklu Kısırlaştırılmış Kuru Kedi Maması bu ihtiyaçları dikkate alınarak sağlıklı beslenmeleri için gerekli olan ihtiyaçları dikkate alınarak üretilmiştir.
  Sevimli dostlarımızın doğal yaşam şartlarına uygun şekilde beslenip, daha sağlıklı yaşayabilmeleri için beslenme uzmanlarımızla birlikte, tahıl oranı düşürülmüş hypoallergenic özel bir formül hazırladık. Yüksek oranda sindirilebilir hayvansal protein kaynaklarına sahip Felicia, sindirim ve alerji hassasiyetlerine karşı özel olarak geliştirilmiştir. Alerjik reasksiyonlarla ilişkili olan sığır eti, süt ürünleri, buğday, soya, patates, yapay tatlandırıcı, renklendirici, kimyasal aroma ve GDO içermemektedir!
   
  Felicia® Az Tahıllı ve Hypoallergenic Sterilised Cat Chicken
   
  Felicia Sterilised Chicken, yetişkin ve +7 yaş üzeri kısırlaştırılmış kediler için özel olarak formüle edilmiştir. Kısırlaştırma sonrası hassaslaşan ve yeme eğilimi artan kedilerin, aşırı kilo alımı ve taş oluşumunun önlenmesine destek olur. Kızılcık meyvesi ve optimum mineral seviyeleri ile idrar yolları ve böbrek sağlığına katkıda bulunur. İçeriğindeki taurin desteği ile birlikte +7 yaş üzeri dostlarımızın hayati fonksiyonunlarını koruyarak, yaşam standartlarını yükseltir. Özel olarak tasarlanan mama taneleri, plak ve tartar oluşumunun azalmasına yardımcı olurken, doğal Omega 3&6 yağ asitleri ile birlikte canlı, ipeksi ve parlak tüy oluşumuna da katkıda bulunur. Tüm Felicia formülleri, optimum beslenmeyi sağlamak için dostlarımıza en kaliteli içeriklerle sağlıklı ve dengeli bir beslenme sunar.
   
  İÇİNDEKİLER: Kurutulmuş Tavuk Proteini (%35), Baldo Pirinç, Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Bezelye, Hamsi Unu, Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.

  Analitik Bileşenler

  Protein: 30%
  Yağ İçeriği: 12%
  Ham Kül: 7%
  Ham Selüloz: 3%
  Omega-6: 3.6%
  Omega-3: 0.65%
   
  Beslenmeye Bağlı İlaveler
  Vitamin A (E672): 25.000 IU/kg
  Vitamin D3 (E671): 1.500 IU/kg
  Vitamin E (3a700): 450 mg/kg
  Vitamin C: 75 mg/kg
  Niyasin (3a314): 50 mg/kg
  L-Karnitin: 200 mg/kg
  Taurin 1.800 mg/kg
  Bakır (Sülfat Olarak)(E4): 18 mg/kg
  Çinko (Sülfat Olarak)(E6): 95 mg/kg
  Çinko (Şelat Olarak)(E6): 20 mg/kg
  Manganez (Sülfat Olarak)(E5): 30 mg/kg
  Selenyum (Selenit Olarak)(E8): 0.3 mg/kg
  Ürün Özellikleri
  Protein Kaynağı
  :
  Tavuk
  Paket Ağırlığı
  :
  2 kg,12 kg
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.