Spectrum Kitten Kedi Maması

Barkod : 8698995010771
Ürün Kodu : 396-0007.01
%36indirim
360,00 TL
229,00 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Parapuan
:
687
Agirlik
:
Paket
Fiyat
Adet
12 Kg
229,00 ₺
360,00
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Spectrum Kitten Kedi Mamasi 12 Kg 
   
  KITTEN 38 (Healthy Growth / Sağlıklı Büyüme)SPECTRUM Kitten38, yavru kedilerin (2 - 12 aylık) beslenme gereksinimlerini karşılamak üzere özel olarak formüle edilmiş tam ve dengeli ultra premium yavru kedi mamasıdır.
   
  SPECTRUM Kitten 38 Yavru Kedi mamasında ki SQF konsepti, kedinizin sağlıklı büyümesini sağlamak için karnitin ile zenginleştirilmiştir.
   
  İÇERİK: Kurutulmuş tavuk proteini, kurutulmuş balık  proteini, tavuk yağı, esmer pirinç, buğday, mısır, kurutulmuş antarktik krill (euphausia superba) (%4), hidrolize tavuk ciğeri tozu, keçiboynuzu unu, bira mayası, yucca-quillaja, L-karnitin, fructo-oligosakkarit (300 ppm), biberiye (rosmarinus sp.) – zerdeçal (curcuma sp.) - üzüm (vitis sp.) - turunçgil (citrus sp.) - hint kirazı (eugenia sp.)(300 ppm).
   
  Protein: %38, Yağ: %18, Ham Selüloz: %2,3
   
  KATKILAR:
   
  Vitamin A (E-672): 18000 IU/kg-Vitamin D3 (E-671): 1500 IU/kg-Vitamin E (3A700): 200 mg/kg-Vitamin C (E301): 200 mg/kg,-Taurin: 1500 mg-Demir (E1): 200 mg/kg-İyot (E2): 1,5 mg/kg-Bakır (E4): 18 mg/kg-Manganez (E5): 70 mg/kg-Çinko (E6): 180 mg/kg,-Selenyum (E8): 0,3 mg/kg-Koruyucular - Antioksidanlar.
   
  STRES KONTROLÜ: SPECTRUM Kitten38, titre edilmiş bitkisel ekstraktlar ile zenginleştirilmiş  formülü ile sütten kesildikten sonra yaşanan oksidatif strese karşı etki gösterir.
   
   
  BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNE DESTEK: SPECTRUM Kitten38, içerdiği Antarktik krilldeki astaksantin  ile doğal savunma sistemini destekler ve bağışıklık sistemi fonksiyonlarını artırır.
  SİNDİRİM SİSTEMİ SAĞLIĞI: SPECTRUM Kitten38, içerdiği frukto oligosakkaritler ile bağırsak  florasını stabilize eder ve sindirim sağlığını güvence altına alır.
  SAĞLIKLI BÜYÜME: SPECTRUM Kitten38'deki taneler fazla tüketimi önleyen ve erişkin  yaşlarda yağlanmanın önüne geçen en son generasyon sıvı ve toz formundaki aromalar ile  çok katlı kaplanmıştır.
   
  Spectrum mamaları eşsiz kılan 3 Özellik
   
  SYNOX 3D 
  Doğal, standardize edilmiş GDO içermeyen - titre edilmiş,petlerde klinik olarak serbest radikallerin oluşturduğu oksidatif hücre zararını engelleyici oldukları ispatlanmış,134 bitkisel ekstraktın laboratuvar şartlarında ve etlerde yapılan başarılı klinik çalışmalar ile kombine edilmesi sonucu geliştirilmiştir bir karışımdır.
   
  SYNOX 3D'nin hücre koruması üzerine etkilerini ve mama ile alınan vitamin ve yağ asitlerinin biyoyararlanımını desteklemektedir.
   
  Sağlığa olası faydaları:
  • Oksidatif strese karşı dirençlilik artışı
  • Yaşam süresinin uzaması
  • Bağışıklık sisteminin uyarılması
   
  Premium petfoodların çoğunluğu sağlık ve kaliteli yaşam üzerine olumlu etkileri olan doğal veya sentetik serbest radikal çöpçülerini içerir, ancak bu maddelerin klinik olarak petlerde sağlığı koruma üzerine olan etkileri nadiren oluşmakta veya çoğunlukla oluşmamaktadır. Bu bağlamda tüm SPECTRUM ürünlerinde kullanılan SYNOX 3D ise farklılık göstermektedir.
   
   
   
  Antarktik Krill biyoyararlanılabilir protein matriksleri, Omega 3 fosfolipidleri ve astaksantin içeren keşif niteliğinde bir hammaddedir. Krill veya Euphausia superba fosfolipidlerinin deri, eklem sağlığını, beyin gelişimini ve vücut kompozisyonunu desteklediği klinik olarak kanıtlanmıştır.
   
  Sağlığa olası faydaları:
   
  • Hafıza gelişimi :DHA sinir dokusunda yüksek yoğunlukta bulunan esansiyel çoklu doymamış Omega 3 yağ asididir. DHA beyin gelişimi, yapısı ve fonksiyonları bakımından önemlidir.
  • Parlak tüy örtüsü Deniz Omega 3 yağ asitleri (EPA/DHA) deri iritasyonunu azaltır ve pul ve  kepek oluşumunu kontrol ederek sebum içeriğini geliştirir.
  • Hareketlilik: Antarktik krilldeki yağ asitleri, kıkırdak şekillenmesi ve ideal eklem sıvısı kompozisyonunu düzenler.
  • Kilo kontrolü: Krill Omega 3 fosfolipidleri, balık yağı Omega 3 yağ asitlerinin tersine mama tüketimini kontrol edebilir.
   
   
  Frukto oligosakkaritlerin kedilerde bağırsak kanalı sağlığı üzerine faydaları uzun yıllardır bilinmektedir. FOS, bağırsak için yararlı mikroorganizmaların sayısını artırır ve metabolizmasını uyarır.
   
  Sağlığa olası faydaları: 
  • Prebiyotik etkisi kalın bağırsaktaki yararlı bakterilerin üretiminin uyarılması.
  • Metabolik etki FOS katkısı toplam dışkı azotu atılımını artırma yönünde eğilim gösterir.
Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.