Spectrum Hassas Sindirim İçin Yetişkin Kuru Köpek Maması

Barkod : 8698995010399
Ürün Kodu : 396-0003.01
%57indirim
165,00 TL
70,50 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Parapuan
:
211.5
Agirlik
:
Paket
Fiyat
Adet
3 Kg
70,50 ₺ 165,00₺
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Spectrum HassasSindirim İçin Yetikin Kuru Köpek Maması 3 Kg

   

  (DigestiveSecurity / Sağlıklı Sindirim Sistemi)

   

  SPECTRUMPeptigest26, hassas sindirim sistemine sahip erişkin köpeklerin (10 aylıktan 8yaşına kadar) beslenme gereksinimlerini karşılamak üzere özel olarak formüleedilmiş tam ve dengeli ultra premium köpek mamasıdır.

   

  SPECTRUMPeptigest26 mamasındaki SQX konsepti, köpeğinizin sindirim sistemi sağlığınıdesteklemek için hidrolize tavuk karaciğer unu ve tahıl içermeyen formülasyonile desteklenmiştir.

   

  İÇERİK: Kurutulmuş tavuk proteini, esmerpirinç, patates nişastası, tavuk yağı, hidrolize tavuk ciğeri tozu, kurutulmuşantarktik krill (euphausia superba) (%4), peynir altı suyu tozu, keçiboynuzuunu, bira mayası, xylo-oligosakkarit(400 ppm), biberiye (rosmarinus sp.) -zerdeçal (curcuma sp.) - üzüm (vitis sp.) - turunçgil (citrus sp.) - hintkirazı (eugenia sp.) (300 ppm).

   

  Analiz Değerleri: Protein: %26, Yağ: %16, Ham Selüloz:%4,5

   

   

  HÜCRE KORUMA: SPECTRUM Peptigest26, içerdiği titreedilmiş bitkisel ekstrakt karışımı olan Synox 3D ile bağırsak iritasyonunuazaltan esansiyel yağ asitlerinin biyoyararlanımını artırır.

   

  BAĞIRSAK EPİTELİ SAĞLIĞI: SPECTRUM Peptigest26, içerdiğiglutamin bakımından zengin antarktik krill ile mukozal yenilenmeye destek verenbağırsak epitelinin bütünlüğünü sağlar.

   

  SİNDİRİM SİSTEMİ SAĞLIĞI: SPECTRUM Peptigest26, lokalbağışıklık sistemini uyarmak ve bağırsak lezyonları oluşum riskini azaltmakamaçlı olarak Ksilo-oligosakkaritler ile formüle edilmiştir.

   

  YÜKSEK SİNDİRİLEBİLİRLİK: SPECTRUM Peptigest26'nın SQXkonsepti glutensiz formülü ile mama sindirilebilirliğini ve besin maddeyararlanımını artırmaktadır.

Yandex.Metrica Whatsapp Sipariş Hattı x Sipariş vermek için hemen tıklayınız Sohbete Başla
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.