Spectrum Hassas Deri Ve Tüy İçin Yetişkin Kuru Köpek Maması

Barkod : 8698995010467
Ürün Kodu : 396-0004.01
%25indirim
350,00 TL
262,50 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Parapuan
:
787.5
Agirlik
:
Paket
Fiyat
Adet
12 Kg
262,50 ₺ 350,00₺
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Spectrum HassasDeri ve Tüy için Yetişkin Kuru Köpek Maması 3 Kg

   

  DERM26 (DermSecure / Sağlıklı Deri ve Tüy Gelişimi)

   

  SPECTRUMDerm26, hassas tüy örtüsü ve deri dokusuna sahip erişkin köpeklerin (10 aylıktan8 yaşına kadar) beslenme gereksinimlerini karşılamak üzere özel olarak formüleedilmiş tam ve dengeli ultra premium köpek mamasıdır.

   

  SPECTRUMDerm26 mamasındaki SQX konsepti, köpeğinizin yumuşak tüy örtüsü ve sağlıklıderi yapısına sahip olabilmesini sağlamak için Aloe vera ilezenginleştirilmiştir.

   

  İÇERİK: Kurutulmuş balık proteini, esmerpirinç, mısır, tavuk yağı, buğday, kurutulmuş antarktik krill (euphausiasuperba) (%4), hidrolize tavuk ciğeri tozu, peynir altı suyu tozu, keçiboynuzuunu, bira mayası, aloe vera, xylo-oligosakkarit (400 ppm), biberiye (rosmarinussp.) - zerdeçal (curcuma sp.) - üzüm (vitis sp.) - turunçgil (citrus sp.) -hint kirazı (eugenia sp.) (300 ppm).

   

  Analiz Değerleri: Protein: %26, Yağ: %15, Ham Selüloz:%3,5

   

   

  HÜCRE KORUMA: SPECTRUM Derm26, içerdiği titreedilmiş bitkisel ekstrakt karışımı olan Synox 3D ile bağırsak iritasyonunuazaltır, esansiyel yağ asitlerinin biyoyararlanımını artırır.

   

  PARLAK TÜY ÖRTÜSÜ: SPECTRUM Derm26, içerdiği denizOmega 3 fosfolipidleri sürekli tüy yenilemesi destekleyerek deri sağlığınınkorumasına yardımcı olur.

   

  SİNDİRİM SİSTEMİ SAĞLIĞI: SPECTRUM Derm26, bağırsak florasınıstabilize etmek için ve besin emilimini artırmak için Ksilo-oligosakkaritlerile formüle edilmiştir.

   

  DERİ SAĞLIĞI: SPECTRUM Derm26, kollojen sentezinive deri elastikiyetini desteklemek için saflaştırılmış Aloe vera ekstraktı iledesteklenmiştir.

Yandex.Metrica Whatsapp Sipariş Hattı x Sipariş vermek için hemen tıklayınız Sohbete Başla
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.