Pro plan Duo Delice Taze Parça Etli Yetişkin Köpek Maması 10 kg

Barkod : 7613034001009
Ürün Kodu : 106-0027
%10indirim
279,90 TL
251,91 TL
%10 Pet Card indirimi
%10 İNDİRİM
Paylaş:
Kargo
taksit
kargo bedeva
Güvenli Alışveriş
Orjinal Ürün
iade garantisi
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Pro Plan Duo DeliceTaze Parça Etli Yetişkin Köpek Maması 10 kg 

   
  ullanma Tarihlidir.PRO PLAN DUO delice köpeğinizin sağlıklı bir yaşam sürmesinidesteklemeye yardımcı olacak bir mamadır. Mamanın içeriğindeki malzemeler dikkatleseçilmiş ve bu seçim yapılırken köpeğinizin sindirim sistemi, gıda ihtiyacı veboşaltım sistemi dikkate alınmıştır. Lezzet artırıcı renklendirici veya yapaykoruyucu olmadan üretilmiştir.

   

  1-Mama da % 17 oranında kullanılan sığır eti ( parça et) ileoluşturulan tat köpeğinizin zevkle yemesini sağlayacak. Böylece ihtiyacı olanbesini alır buda gelişiminin istenilen düzeyde olmasını sağlar

  2- Ağız hijyeni üzerinde de etkilidir. Diş sağlığıçıtır croquettes ve hassas parçalar Geschnetzeltes eşsiz bileşimi çiğnemek içinköpeğinizi uyarırlar. Çıtır kroket mekanik eylem köpek dişleri üzerinde bir dişfırçası gibi davranır ve tartar oluşumunu azaltmaya yardımcı olur.

  3- Sindirim Sistemi; Sağlıklı lif kaynakları ve besindengesi, sağlıklı bir sindirim sisteminin oluşmasında etkili olur  ve dışkı kalitesi iyileştirilmesine yardımcıolur.

  NOT: Köpeğinizin fiziksel İdeal durumunu korumak içingerekli olan yem miktarı değişebilir .Bu değişimde  yaşı, ırkı ve çevresel koşullar etkilidir. Köpekağırlık artışlarını takip edip ve buna göre yem miktarını ayarlamalısınız..Temiz ve taze içme suyu her zaman bulundurulmalı

   

  Besin Malzemeleri: Sığır (% 17), buğday, mısır, kurutulmuşkümes hayvanları proteini, hayvansal yağ, buğday gluteni, kurutulmuş pancarküspesi, mısır unu, pirinç (% 4), mineraller, sakatat, propilen glikol,kurutulmuş yumurta, balık yağı, malt unu

   Analiz: Protein%25.0, yağlar ve% 16.0, ham kül% 8.0, ham lif% 2.0, Omega 3 yağ asitleri% 0.3Omega 6 yağ asitleri% 1.6, A vitamini 28200 IU / kg, D3 vitamini 920 IU / kg Evitamini 610 IU / kg C vitamini 220 mg / kg

  Tavsiye edilen tüketim miktarı;

  1-5 kg ​​35-110g

  5-10 kg 110-180g

  10-25 kg 180-335g

  25-35 kg 335-415g

  35-45 kg 415-490g

  45-70 kg 490-680g

  Pro Plan kurukedi ve köpek mamaları evcil hayvanınızı tüm yaşamı boyunca desteklemek içinbelirli ihtiyaçları göz önüne alınarak özel olarak formüle edilmiştir. Kedinizve/veya köpeğiniz yaşam evreleri ve yaşam tarzı boyunca değişiklikleryaşadığından, beslenme programı da değişmeli ve içerisinde bulunduğu dönemeuygun hale getirilmelidir. Sizin sevginizle, bizim lider teknolojimizibirleştirerek köpeğinizin/kedinizin uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmesinisağlamak için çalışıyoruz. Hayvanların bizim hayat arkadaşlarımız olduğuna inanıyor ve onlarınihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmış bir beslenme ile sizin ve dostunuzunbirlikte uzun, sağlıklı bir hayatı paylaşmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz.

  Kedilerde doğuştan gelen ve sağlıklarına destek sağlayan 4koruyucu sistem, köpeklerde ise 3 koruyucu sistem bulunmaktadır; dışsalkoruyucu sistem olarak deri ve tüy sistemi, içsel koruyucu sistemler olaraksindirim, bağışıklık ve idrar yolları (sadece kediler) sistemleri. Busistemlerin performansı, işlevsel olarak birbirine bağlıdır ve yakındanilişkilidir. Kedinizi veya köpeğinizi beslediğiniz mama içerisinde yer alanbesin maddeleri sayesinde bu sistemlerin performansını korur ve iyileştirmesineyardımcı olabilirsiniz. Pro Plan ürünleri ile beslenme sayesinde,bu sistemlerin kedinizin ve köpeğinizin sağlığını sürdürmesine yardımcıolabilmek amacıyla en üst düzeyde çalıştığından emin olabilirsiniz. Yüksekkaliteli içerikler ile üretilen yüksek kaliteli mamalar, bu sistemlerin enüst düzeyde performansla çalışması için gerekli, hayati tüm besin maddelerininsürekli olarak yerine konacağından emin olunmasına yardımcı olur. ProPlan mamaları, kedi ve köpeklerin koruyucu sistemlerinin uyumiçerisinde çalışmasına ve kendi doğal savunma sistemlerini geliştirmelerineyardımcı olmak için veteriner hekimler ve beslenme uzmanları tarafından enkaliteli içerikler ile hazırlanmıştır ve birincil içeriği özellikle kedileriçin gerekli olan gerçek etten gelmektedir.

  Hedeflenen faydaları sunabilmek için, Pro Plan tarafındangeliştirilen tam ve dengeli formüller, temel içerik olarak özenle seçilmişgerçek tavuk eti, somon eti gibi kaliteli protein kaynakları ile formüleedilmekte; lezzet ve besin değerini bozmayacak şekilde özenle hazırlanmaktadır.

  Ürün Özellikleri
  Yaşam Evresi
  :
  Yetişkin
  Köpeğinizin Irkı
  :
  Orta Irk
  Protein Kaynağı
  :
  Et
  Ağırlık Aralığı
  :
  6-10 Kg
Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.