Pedigree Biftekli Ve Kümes Hayvanlı Yetişkin Köpek Maması

Barkod : 5998749132531
Ürün Kodu : 176-0018.01
42,50 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Parapuan
:
108.05
Agirlik
:
Paket
Fiyat
Adet
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Pedigree Biftekli Ve Kümes Hayvanlı Yetişkin Köpek Maması
  Her köpek yaşamı boyunca sağlık ve mutluluk veren bir beslenmeyi hak eder.Köpek uzmanları, dünyanın her yerinde sağlıklı bir köpeğin 4 temel ihtiyacı olduğunu onaylıyor: iyi sindirim, sağlıklı deri ve tüyler, güçlü bir bağışıklık sistemi ve ağız bakımı.Pedigree® Vital ProtectionTM, köpeğinizin 4 temel ihtiyacına yönelik tasarlanmıştır.
  * AĞIZ SAĞLIĞINI KORUMAYA YARDIMCI Yeni Pedigree® kuru mama köpeğinizin diş ve diş etlerini korumaya yardımcı özel kıtır parçacıklar içerir.
  * SİNDİRİMİ KOLAY Yeni Pedigree® kuru mama, sağlıklı sindirim sistemi ve optimal besin emilimine destek olan, geliştirilmiş suda çözünebilen ve çözünemeyen lifler içerir.
  * SAĞLIKLI DERİ VE TÜYLERİN OLUŞMASINA YARDIMCI Yeni Pedigree® kuru mama, köpeğinizin deri ve tüylerinin daha iyi görünmesini sağlayacak ayçiçek yağı ve çinko içerir.
  * BAĞIŞIKLIK SİTEMİNİ GÜÇLENDİRMEYE YARDIMCI Yeni Pedigree® E vitamini içerir – E vitamini antioksidandır ve içerdiği mineraller bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur.
  İçindekiler;Tahıllar, Et ve et türevleri (bej renkli parçalar %4 kümes hayvanı (tavuk) içerir), Bitkisel ve hayvansal  yağlar (% 0.5 ayçiçek yağı), Mineraller, Sebze kaynaklı ürünler (%0.5 şeker pancarı posası, %0.2 hindiba karışımı ), Sebzeler (turuncu küçük parçalar %4 havuç içerir, yeşil renkli küçük parçalar  %4 bezelye içerir)) 
  Kg Başına Katkı Maddeleri: Antioksidanlar, renklendiriciler, Besin Katkı Maddeleri: A vitamini: 8500 IU/kg, D3 vitamini: 940 IU/kg, E vitamini: 270 mg/kg, Bakır sülfat pentahidrat 11 mg/kg, Mangan sülfat monohidrat 100 mg/kg, Potasyum iyodür 1 mg/kg, Çinko sülfat monohidrat 450 mg/kg
  Analiz Tablosu (%)Ham Protein 23, Ham Yağ 13, Ham Kül 8, Ham Selüloz 2.
Yandex.Metrica Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.