Hills Sterilised Tuna Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 3.5 kg

Barkod : 052742935508
Ürün Kodu : 100-0060
%10indirim
165,00 TL
148,50 TL
%10 Pet Card indirimi
%10 İNDİRİM
Paylaş:
Kargo
taksit
kargo bedeva
Güvenli Alışveriş
Orjinal Ürün
iade garantisi
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hills Sterilised Tuna Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 3.5 kg

  KISIRLAŞTIRILMIŞ KEDİLERETUNA BALIKLI MAMA

   

  Hills Sterilised TunaBalıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması

   

  Kısırlaştırma ameliyatıkedilerde bir süre hareketsizlik meydana getirmektedir. Bunun nedeni ise ,ameliyat sebebiyle , kedinizin daha fazla uyuma ve dinlenmeye yönelmesidir.Hareketleri kısıtlanan kediler aynı düzende beslenirlerse , yağlanma meydanagelir. Bu nedenle ameliyat olmuş kedilerin beslenmesinde özel bir dikkatgerekir.

  Hills Sterilised Tuna Balıklı KısırlaştırılmışYetişkin Kedi Maması 3.5 kgkedinize ihtiyacı olan her türlü besini sağlayan çok özel bir üründür. 6aylıktan 7 yaşına kadar olan tüm dişi ve erkek kedilerin kısırlaştırılmaameliyatı sonrası kullanılabilen ve uzman veteriner hekimlerce geliştirilen buözel formül , az yağlı içeriğiyle kedinizin aldığı kalori miktarını azaltır.Kilo kontrolü yaparken , içindeki L-Karnitin ile de daha fazla enerjisarfetmesine yardımcı olur. L-Karnitin , metabolizma hızlandırıcı biraminoasittir ve mamanın formülüne ilave edilmiştir. Kedinizin hareketsizliği ,kas kütlesinde kayıplara neden olabilir. Kolajen dokusunu harekete geçirenL-Lizin aminoasitinden zenginleştirilmiş HillsSterilised Tuna Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 3.5 kg mamasıkedinizin kas kütlesini korumaya yardımcı olur.

   

  Hills Sterilised TunaBalıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması

   

  Ayrıca formüle ilave edilenmineraller sayesinde de kedinizin üriner sistemi desteklenir ve bu da onundengeli idrar PH'ını korumasına yardımcı olur. Ameliyat olan kedilerinbağışıklık sistemleri zayıflama eğilimindedir. Bu da vücudun savunmamekanizmasını düşürür. Hills SterilisedTuna Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 3.5 kg ile kedinizantioksidanlardan desteklenir ve daha sağlıklı bir dönem geçirir. www.petihtiyac.com adresinden vereceğinizsipariş ile , kedinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bu özel ürün güvenlialışveriş ile adresinize gelmeye hazırdır. Kısırlaştırılan kedileriniz hemformunu korusun hem de beslenme ihtiyaçlarını karşılasın.

  Ürün Özellikleri
  Yaşam Evresi
  :
  Yetişkin
  Protein Kaynağı
  :
  Balık
  Ağırlık Aralığı
  :
  0-5 Kg
Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.