Hills Sterilised Tavuklu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 1.5kg

Barkod : 052742935102
Ürün Kodu : 100-0066
%10indirim
85,00 TL
76,50 TL
%10 Pet Card indirimi
%10 İNDİRİM
Paylaş:
Kargo
taksit
Güvenli Alışveriş
Orjinal Ürün
iade garantisi
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hills Sterilised Tavuklu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 1.5kg 

   

  KISIRLAŞTIRILMIŞ KEDİLER İÇİN ÖZEL MAMA

  Kısırlaştırılmış kediler diğerlerinden daha farklıdır. Geçirdikleri operasyon onların hareketlerini kısıtlar. Daha fazla dinlenme ve uyuma eğilimi gösterirler. Bu hareketsiz yaşam, onlarda istenmeyen kilo artışına neden olur. Bu dönemi kilo alarak geçiren kedilerin daha sonra kilolarını verdirmek hayli güç olur ve zaman alır. İşte kısırlaştırılmış kedileriniz için özel olarak geliştirilmiş olan Hills Sterilised  Tavuklu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 1.5 kg kedi maması bu dönemde sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Bu mamanın özelliği kedinizi beslerken , hem alacağı kalori miktarını düşürmesi hem de sağlığını korumaya yardımcı olmasıdır.

   

  Hills Sterilised  Tavuklu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması

   

  Bu özel mama , uzman veteriner hekimlerin uzun klinik çalışmaları neticesinde geliştirilmiştir. Yağ miktarı azaltılmış olan HillsSterilised  Tavuklu KısırlaştırılmışYetişkin Kedi Maması 1.5 kg , kedinizin harcayamayacağı kalorileri almasına engel olur. L-Karnitin maddesi , vücut metabolizmasını hızlandırna ve birim sürede daha fazla kalori yakılmasını sağlayan bir aminoasittir. Bu özel mamayaL-Karnitin takviyesi yapılarak , kedinizin enerji harcama seviyesi arttırılmıştır.Mama , üriner sistemi desteklemek amacıyla , gerekli minerallerden yanazenginleştirilmiş olup , kedinizin idrarını uygun PH seviyesinde tutmaya yöneliktir. L- Lizin ise kolajen dokuyu destekleyen bir aminoasit çeşitidir.Kedinizdeki hareketsizlik onda istenmeyen kas dokusu kayıplarına nedenolabilir. İşte L-Lizin katkılı Hills Sterilised  Tavuklu Kısırlaştırılmış Yetişkin KediMaması1.5kg , kedinizin kas dokusunu korumakta son derece önemlidir.

   

  Hills Sterilised  Tavuklu Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması

   

  Antioksidanlarlazenginleştirilmiş bu mamayı www.petihtiyac.comüzerinden alabilir ve kedinizin bağışıklık sistemini kuvvetlendirebilirsiniz. kısırlaştırılmışkedileriniz için güvenle kullanabilirsiniz. Az kalorili ama çok besin takviyelibu mama , kedinizin sağlıklı olmasını hedefleyen özel bir üründür.

  Ürün Özellikleri
  Yaşam Evresi
  :
  Yetişkin
  Protein Kaynağı
  :
  Tavuk
  Ağırlık Aralığı
  :
  0-5 Kg
Yandex.Metrica
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.