Hills Hairball Tüy Yumağı Önleyici Yetişkin Kedi Maması

Barkod : 052742760803
Ürün Kodu : 100-0046.01
%21indirim
129,00 TL
101,43 TL
Pet Card indirimi bulunmamaktadır
Parapuan
:
257.87
Agirlik
:
Paket
Fiyat
Adet
1,5 kg
101,43 ₺ 129,00₺
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • ​Hills Hairball Tüy Yumağı Önleyici Yetişkin Kedi Maması

  Hill's™ Science Plan™ Feline Adult Hairball Control Chicken tüy yumaklarının oluşumunu engeller. Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidan ve dengeli fosfor seviyelerine sahiptir.
  Temel Faydalar:Evcil hayvanlarınızın yaşamını dönüştüren, etkisi klinik olarak kanıtlanmış mama. Hill's™ Science Plan™ Feline Adult Hairball Control Chicken tüy yumaklarının oluşumunu engeller. Etkinliği klinik olarak kanıtlanmış antioksidan ve dengeli fosfor seviyelerine sahiptir.
  Tüy yumağı oluşumunu azaltan "Doğal Lif Teknolojisi"Tüy dökülmesini azaltan esansiyel besin maddeleri.Üriner sistem sağlığını destekleyen kontrollü mineral seviyeleri 
  Besleme Rehberi:Mama miktarının, ideal vücut ağırlığını koruyacak şekilde ayarlama yöntemi.Bu aralıklar yalnız bir başlangıç noktasıdır çünkü evcil hayvanların ihtiyaçları değişiklik gösterir.Verilecek miktarı ideal vücut ağırlığına göre ayarlayınız.
  İçerik
  Yüksek kaliteli protein ve özenle hazırlanmış malzemeler.Tavuklu (minimum Tavuk %46, Tavuk ve Hindi birlikte %62): Tavuk ve hindi unu, pirinç unu, hayvansal yağ, mısır gluteni unu, selüloz, pirinç unu, potasyum klorid, dijest, bitkisel yağ, kalsiyum sülfat, tuz, DL-metionin, taurin, vitaminler ve iz elementler.  Doğal olarak karıştırılmış tosoferoller, sitrik asit ve kuşburnu özü ile korunmaktadır.
Whatsapp Sipariş Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.